« Zpět
 

Dům nabitý technologiemi

Petr Palička, Country Managing Director pro Českou republiku společnosti Penta Real Estate, se na rychle rostoucí projekt Masaryčky z dílny Zaha Hadid Architects dívá přímo z oken své kanceláře v osmém patře Florentina. Zanedlouho to bude naopak, protože již koncem léta by se měli do prvních dvou budov stěhovat noví nájemci včetně Penty.

 

UŠETŘETE S DOTACEMI

 

Barometr stavebnictví

 

Kuchyňské desatero

 

OVĚŘENO PRO DEVELOPERY

 

Vybíráme to nejzajímavější z nového čísla E&B

Právě vychází dubnové číslo prestižního časopisu E&B, magazínu pro Estate a Business. Tentokrát je to vydání o vítězích – a nejenom těch, kteří získali ta nejvyšší ocenění TOP E&B, které byly předány na slavnostním večeru v Praze v nádherném prostředí Clam-Gallasova paláce. Ceny TOP E&B pak nabídly přehled výjimečných a mimořádných osobností a projektů.

 

Časové hledisko je pro krajinářskou architekturu určující

S krajinným architektem, spoluzakladatelem a jednatelem Atelieru per partes Danielem Matějkou jsme si povídali o obnově území zasaženého tornádem v roce 2021 na Hodonínsku a nové architektonicko-krajinářské studii pro tuto oblast. Jde Příměstský lesopark (60 hektarů) v blízkosti Národní přírodní památky Hodonínská Dúbrava a Zahradu Domu přírody NPP Hodonínská Dúbrava, což je venkovní expozice chráněných druhů rostlin.

 

Téma ESG v JLL

 

Inzerce.

 

Nadčasové a minimalistické

 

Stromy rostou z nebe

 

Dobré boty jsou dar

 
 

A 11 s.r.o., IČ 27120805.

Redakce:
Jana Chuchvalcová, [email protected]
E&B Partner/Inzerce:
Michaela Výtisková, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>