OVĚŘENO PRO DEVELOPERY

|

Varta – první projekt prodaný přes Zaloto Home

Služba Zaloto Home dokáže najít zákazníky pro nemovitosti nejefektivněji na trhu  

Unikátní služba, která si dokázala během pěti let získat více než 130 000 zákazníků, nově otevírá své služby na míru developerům. Díky široké zákaznické databázi, zkušenostem z realitního trhu a propracovanému systému ověřování dokáže Zaloto Home rychle najít developerům ideální vážné zájemce o jejich projekty.

Text: Redakce

Foto: Archiv Zaloto

Znát skutečné potřeby a preference lidí je klíčem úspěchu prakticky v každém byznysu. Přesně toho si byl moc dobře vědom i Martin Šetek, když před pěti lety rozbíhal službu Zaloto. Ta měla za úkol zefektivnit cestu mezi klientem a finančním produktem, například hypotékou.

Postupně tak začal vznikat propracovaný systém pro efektivní rozpoznávání potřeb a přesných představ klientů na jedné straně, a budování databáze ověřených finančních a bankovních poradců na straně druhé. Díky této efektivní kombinaci se Zaloto postupně stalo největším zprostředkovatelem hypotečních poptávek v Česku i na Slovensku.

Správní lidé ve správný čas

Z hypotečního trhu si Zaloto odneslo nejen podrobné znalosti preferencí desítek tisíc Čechů ohledně bydlení, ale také databázi více než 1 400 ověřených finančních poradců s vlastními klientskými kmeny. Právě na těchto pilířích vznikla specializovaná služba Zaloto Home, která v současnosti pomáhá developerům rychle a efektivně prodat jejich nemovitosti.

Těžištěm úspěchu je kvalita kontaktů, které Zaloto dodává. Jde totiž výhradně o ověřené poptávky lidí, kteří hledají přesně tu nemovitost, jakou developer nabízí. Díky tomu jsou prodeje rychlejší a efektivnější.

Kromě zmíněné vlastní rozsáhlé zákaznické databáze využívá Zaloto pro nalezení vhodných zájemců online kampaně na známých i méně známých platformách. Díky mnoholeté zkušenosti s lead generation umí Zaloto efektivně oslovit potenciální zájemce o nákup nemovitosti a v následném ověřovacím procesu vyfiltrovat ty nejvhodnější.

Cenná je i spolupráce s tzv. tipaři, což jsou již zmínění finanční poradci, s nimiž Zaloto v minulosti spolupracovalo. Ti díky pravidelnému osobnímu kontaktu se svým kmenem klientů často vědí jako první o úmyslu koupě nemovitosti, a tento kanál tak dokáže přivádět developerovi zákazníky s akutním zájmem o nákup nemovitosti.

My dodáme, vy prodáte

Se Zaloto Home je tak prodej realizován tou nejefektivnější cestou. Propracovaný a roky zdokonalovaný proces lze přizpůsobit potřebám developera, ať už se jedná o off-market, či on-market projekty. Rychlý průběh mohou podpořit i předpřipravené marketingové materiály, které lze snadno upravit na míru konkrétní situaci.

Zaloto Home však není realitní kancelář. Má za úkol vygenerovat kontakty, ověřit jejich zájem a předat je developerovi. Tomu zůstává absolutní kontrola nad obchodním procesem – Zaloto nezasahuje do práce developera, protože ten ví nejlépe, jak svůj projekt prodat. Se Zaloto Home nyní ještě snáze a rychleji.

Nad Vodovodem 1524/45
100 00 Praha 10
www.zaloto.cz/developeri
E-mail: sales@zaloto.cz
Tel.: +420 777 010 247
(Josef Lebeda, CSO)

Předchozí

Ceny Profi HR Awards už mají své majitele

Nadčasové a minimalistické

Další