Ceny Profi HR Awards už mají své majitele

|

Ocenit práci HR manažerů a jejich týmů, jejichž práce v posledních letech výrazně nabyla na významu – takový cíl si prostřednictvím ocenění Profi HR Awards dala redakce odborného časopisu Profi HR a dalších odborných titulů mediální skupiny A11. Cenu pro „Osobnost roku magazínu“ převzala Jaroslava Rezlerová, generální ředitelka společnosti ManpowerGroup ČR.

Během slavnostního setkání jsme ve středu 26. dubna 2023 v prostorách Václavák 22 předali ceny v sedmi kategoriích a jedné speciální. „V rámci nominací, které probíhaly do 7. dubna letošního roku, se nám sešla řada zajímavých a inspirativních osobností a projektů. Bylo tak velmi komplikované v každé z kategorií vybrat jen jednoho vítěze. Nakonec se nám to podařilo a věřím, že jsme vybrali správně,“ říká Bára Štanglová, šéfredaktorka časopisu ProfiHR.

Kategorie a nominovaní ProfiHR Awards

HR manažer roku ve firmě do 1000 zaměstnanců
Balíková Renáta, IRESOFT s.r.o.
Bielová Zuzana, HRANIPEX Czech Republic k.s., HRANIPEX a.s.
Hrdličková Kristýna, Auto Průhonice a.s.

HR manažer roku ve firmě s více než 1000 zaměstnanci
Gill Noemi, HARTMANN Group
Grešová Monika, Budějovický Budvar, n.p.
Gruber Joseph, Philip Morris International

Inovativní zaměstnanecký benefit
Accace Czech Republic
Advanto Group s.r.o.
Firmas, s.r.o.
M.arter, z.ú.
RAYNET s.r.o.

Talent Manager roku
Megelová Jana, Edwards Lifesciences
Myslikovjanová Simona, SiMyCo s.r.o.
Bielová Zuzana, HRANIPEX Czech Republic k.s., HRANIPEX a.s.

Náborová kampaň roku
Budějovický Budvar, n.p.
Effectix.com, s.r.o.
Foxconn CZ, s.r.o.
JUSDA Europe s.r.o

CSR a ESG projekt roku
Equal Pay Day
Foxconn CZ, s.r.o.
HR Brainstorming
IRESOFT s.r.o.

Osobnost roku magazínu Profi HR
Gill Noemi, HARTMANN Group
Gruber Joseph L., Philip Morris International
Mikšovič Petr, SOVA NET, SOVA STUDIO A BEZONES
Rezlerová Jaroslava, ManpowerGroup ČR
Slabá Petra, Cimex Group a OREA Hotels&Resorts
Susha Ina, GARTAL Corporate Group
Vítězové ProfiHR Awards

Vítězkou v kategorii „HR manažer roku ve firmě do 1000 zaměstnanců“ se stala Renata Balíková, HR manažerka v brněnské softwarové společnosti IRESOFT. Cenu pro „HR manažera roku ve firmě s více než 1000 zaměstnanci“ převzala Monika Grešová, která od roku 2015 zastává pozici personální ředitelky v národním podniku Budějovický Budvar.

Cena za „Inovativní firemní benefit“ patří neziskové organizaci M.arter, která mimo jiné stojí za pracovním portálem zaměřeným na flexibilní úvazky. Více se o jejich projektu, který je benefitem jak pro zaměstnance, tak i pro firmy, dočtete na stránkách magazínu ProfiHR. Titul „Talent manager roku“ patří Simoně Myslikovjanové, která se specializuje na Interim&Talent management, kde již pomohla stovkám firem z potíží. Kromě toho, že řídí svou vlastní firmu SiMyCo, působí velmi aktivně ještě v dalších profesích. Cenu za „CSR a ESG projekt“ si odnesla společnost Foxconn CZ a její projekt Foxconn Stars, jehož cílem je dát zaměstnancům prostor ocenit své kolegy, vyjádřit proč a čeho si na nich váží, a vyzdvihnout ty, kteří jsou inspirací pro ostatní

„Osobností magazínu Profi HR“ byla zvolena Jaroslava Rezlerová, generální ředitelka ManpowerGroup ČR, která je od roku 2007 je zodpovědná i za slovenskou organizaci. Rozhovor s ní vám přinášíme v aktuálním čísle ProfiHR.

Speciální ocenění

V rámci udílení ProfiHR Awards byla předána i jedna speciální cena, a to High Achievers. Tato cena je udělována britskou společností Reed, která působí ve 13 zemích světa. Jde o cenu pro nejlepšího headhuntera, kde se hodnotí nejen počet obsazených pozic, ale i obětavost pro firmu či spolehlivost, umění komunikace a vzdělávání. Každoroční předávání se koná na hrabství Oxfordshire. Slavnostního galavečera na hrabství se letos účastnila i britská ministryně pro mezinárodní obchod Liz Trussová. Poprvé v historii míří do České republiky.

Jejím držitelem se stal Luboš Verner, který se zaměřuje na headhunting odborníků z oblasti obchodu, marketingu a logistiky, a to zejména v regionu střední Evropy. Za osm let působení ve společnosti Reed získal několik ocenění a řadu pozitivních referencí od klientů a kandidátů. Od letošního roku působí jako recruitment manažer v pražské pobočce společnosti Reed.

Vzhledem ke covidovým restrikcím a smutné události v rodině se nemohl osobně zúčastnit slavnostního galavečera ve Velké Británii, proto jsme rádi, že jsme mu toto ocenění mohli předat v rámci naší akce. Cenu si převzal z rukou poslankyně a místopředsedkyně rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny Aleny Schillerové, zpěvačky Jitky Zelenkové a moderátorky Zuzany Bubílkové.

Profi HR Awards by se neobešlo bez podpory partnerů, kterým tímto moc děkujeme Top Vision, NGSS, Total Service, Eversheds Sutherland, SCAUT a v neposlední řadě také Business & Professional Women CR.

Předchozí

Stromy rostou z nebe

OVĚŘENO PRO DEVELOPERY

Další