Nejen pro náročné estéty

|

Řešení vytvořené designéry a k dokonalosti dovedené experty se stane zlatým hřebem každé koupelny

Když se spojí efektní design s průkopnickým duchem prémiové značky, vznikne něco zcela neobyčejného. Jako jeden z předních výrobců koupelnového vybavení a vyhlášený odborník na sprchy v úrovni podlahy představuje Kaldewei nový sprchový žlab navržený studiem Aisslinger.

Díky patentovanému mechanismu se toto řešení, vytvořené designéry a k dokonalosti dovedené experty na koupelny, stává zlatým hřebem každé koupelny. Jedinečný systém Kaldewei zajišťuje, že čištění a údržba jsou jednoduché jako nikdy před tím. Tím to však zdaleka nekončí: pro obzvláště udržitelné koupelny je k dispozici nové řešení žlabu od Kaldewei s integrovaným systémem zpětného získávání tepla.

Patentovaný mechanismus sprchového žlabu Kaldewei se jmenuje Click’n clean®. Jak trefně a slibně tento název zní, takový také doopravdy je. Kryt lze hravě otevřít a poté opět zavřít pouze jednou rukou, což zaručuje bleskurychlé hygienické čištění a tím i pocit, že v koupelně všechno perfektně hladce plyne.

Na své si však nepřijde jen náročný estét. U výrobků Kaldewei je totiž jako obvykle zaručena i snadná a praktická montáž díky kompletním řešením a záruce kvality Kaldewei. Kromě toho řešení poskytuje velkou flexibilitu z hlediska umístění žlabu i jeho délky, která může dosahovat až 150 centimetrů.

Další přednosti: díky propracovanému technickému provedení lze nový sprchový žlab od Kaldewei kombinovat téměř se všemi podlahovými materiály a na přání dokonce opatřit technologií pro výraznou úsporu energie při sprchování.

www.kaldewei.cz/vyrobky/kaldewei-flow

Předchozí

Festival Open House Praha slaví 10 let

Objem investic do komerčních nemovitostí rostl, ale…

Další