Slavnostní křest E&B

|

Tentokrát v showroomu společnosti ProCeram

Vydavatelství A11 slavilo s redakcí časopisu Estate & Business a partnery uvedení dalšího vydání úspěšného prémiového titulu. Druhé letošní číslo časopisu E&B, magazínu pro Estate & Business, bylo slavnostně pokřtěno 18. května 2023 za účasti významných hostů a partnerů v showroomu společnosti ProCeram v pražských Stodůlkách.

Text: Redakce

Foto: Petr Pělucha

Křtu se ujali mimo jiné publisher E&B Michaela Výtisková, dále CEO společnosti ProCeram Pavel Basl nebo architekti Jakub Cigler z JCA a Jakub Klaška ze Zaha Hadid Architects, šéfredaktorka časopisu Jana Chuchvalcová či marketingový ředitel vydavatelství A 11 Jan Kulich. Mezi hosty patřily známé osobnosti české architektury a designu, například Radan Hubička z RHA, Jan Holna, Jiří Havrda a Richard Doležal ze studia DAM.architekti, Jakub Fišer z AFARCH a mnoho dalších.

Za účasti téměř stovky hostů se řešila nejen současnost a budoucnost developmentu, designu a architektury, ale také téma vítězství. Dubnové číslo E&B bylo hlavně o vítězích – a nejenom těch, kteří získali ta nejvyšší ocenění TOP E&B, které jsme předávali na slavnostním večeru 23. března v Praze v nádherném prostředí dokonale zrekonstruovaného Clam-Gallasova paláce, kde se sešla architektonická, designérská a developerská smetánka. Ceny TOP E&B pak nabídly přehled výjimečných a mimořádných osobností a projektů, i těch nikdy neuskutečněných. Každý developer, architekt či designér totiž musí neustále zkoušet překonávat překážky při realizaci svých projektů a každá uskutečněná realizace je svým způsobem velké vítězství. Svědčí o tom koneckonců mnoho skvělých projektů, které končí v koši nebo schované v zavřených šuplících.

Diskutovalo se však také o českém designu, který se prezentoval na letošním Salone del Mobile Milano. Společně se tam velmi úspěšně představili ti nejlepší čeští designéři skla, porcelánu a keramiky. Ohromujícími instalacemi se v Miláně prezentovali i české sklářské a designérské firmy.

Předchozí

Český design uspěl v Miláně

Konference pojmenovala zločiny proti městskosti

Další