Slavnostní křest E&B v showroomu Natuzzi

|

V pražském showroomu značky Natuzzi na pražském Karlíně se konal za účasti významných hostů 26. září 2023 slavnostní křest zářijového čísla časopisu E&B, magazínu pro Estate & Business. Událost doprovodil jako vždy skvělý Honza Řepa Catering.

Text: Redakce

Foto: Adriana Gardelli Cahova

Vydavatelství A11 oslavilo společně s redakcí časopisu Estate & Business a partnery uvedení dalšího vydání úspěšného prémiového titulu. Křtu se ujali mimo jiné publisher E&B Michaela Výtisková, Jiří Juránek ze společnosti YD Capital, architekt Martin Dudaško, spoluzakladatelka a spolumajitelka společnosti HOME-RENT Jana Kolafa, dvojčata Martin a Marcel Olšovští, spoluzakladatelé společnosti Simple Progress, a především zástupce hostitele značky Natuzzi Veronika Míchalová. Mezi další hosty patřily jako vždy známé osobnosti českého developmentu, architektury a designu, například Milorad Miško Mišković, partner a zakladatel Karlin Port Real Estate, interiérová designérka Barbora Léblová, architekt Jan Holna, CEO a partner DAM architekti, nebo třeba spoluzakladatelka značky ecokit® Pavla Novotná.

Za účasti téměř stovky hostů se řešila nejen současnost a budoucnost developmentu, designu a architektury, ale také témata zářijového vydání časopisu E&B. Tentokrát to bylo vydání o silných a zajímavých příbězích a osudových setkání. Všemi těmito příběhy se pak jako hlavní linie vine udržitelnost a ekologie, témata, která se dnes a denně objevují ve všech oblastech našeho života. Udržitelnost se objevuje nejen v architektuře a nových developerských projektech, ale také v krajinářské architektuře a zahradní tvorbě. Byla k vidění i na letošním veletrhu Milano Design Week, kterým nás prostřednictvím „virtuální“ prohlídky provedla milovnice minimalismu Bára Léblová. Aktuální číslo přineslo i další zajímavé příběhy byznysmenů, developerů, designérů či architektů, kteří se neustále pouští s vášní a odvahou do nových projektů. Nechyběly ani pozvánky na podzimní výlet za dobrým jídlem a pitím – a rovněž za vínem, do něhož lze také investovat.

Předchozí

Projekt Timber Praha od UBM má hotovou hrubou stavbu

Firmy by chtěly jít do regionů, ale nemají kam

Další