Slavnostní křest E&B

|

Vydavatelství A11 slavilo s redakcí a partnery uvedení dalšího vydání úspěšného prémiového titulu. Zářijové číslo časopisu E&B, magazínu pro Estate & Business, bylo slavnostně pokřtěno 22. září 2022 za účasti významných hostů a partnerů v designovém Atelieru Manuall v centru Prahy.

Křtu se ujali mimo jiné publisher E&B Michaela Výtisková, majitel Atelieru Manuall Radek Krčil, oceňovaný architekt Radan Hubička, známý podnikatel Martin Wichterle, interiérová designérka Kateřina Šindelářová, obchodní ředitel vydavatelství A 11 David Korn a mnoho dalších. Za účasti téměř stovky hostů se řešila nejen současnost a budoucnost developmentu, designu a architektury, ale též ekonomická situace v oboru. Partnery večera, kterým patří náš dík, byl Atelier Manuall a The Julius Prague.

V zářijovém čísle magazínu E&B pak najdete nejen inspirativní rozhovory s některými z hostů a účastníků akce, ale i spoustu dalších zajímavých textů. Nejen toto, ale i aktuální říjnové vydání časopisu můžete zakoupit na: E&B – Předplatné A 11 (mojecasopisy.cz).

Předchozí

Připomeňte si atmosféru 29. ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2021

Krize jako výzva

Další