Spojení designu s udržitelností

|

V pražském showroomu značky Valen&Masar si můžete nově prohlédnout novinku od italské značky Foglie d’Oro, kolekci ELEMENTA, která umožňuje skládání až do 36 vzorů. Kombinuje v sobě potřebnou variabilitu pro vytvoření zakázkových interiérů na míru se stále důležitějším trendem udržitelnosti.

Text: Terezie Sklenářová

Foto: Archiv Valen&Masar 

„Všem, kdo rekonstruují nebo kupují nemovitost, radíme začít od podlahy. Ta je jedním z nejvýznamnějších prvků interiéru a dokáže ovlivnit celkový dojem a atmosféru místnosti,“ říká Jan Valenčík, spoluzakladatel Valen&Masar. V současné době se designové dřevěné podlahy stávají stále populárnější volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit unikátní a přírodní vzhled ve svém domově či kanceláři.

Unikátní a originální vzhled místnosti

Foglie d’Oro je předním výrobcem ručně vyráběných dřevěných podlah a vyniká nejen svou kvalitou, ale také schopností propojit různé aspekty interiérového designu. Nová kolekce ELEMENTA navržená Marcem Pivou, která spojuje luxus s udržitelností.

„Architektům a zákazníkům nabízí až 36 variant položení nových vzorů, určených k utváření kreací, v nichž je osobním a udržitelným konceptem. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí širokou škálu vzorů, barev a textur z dubu, amerického ořechu nebo evropského ořechu,“ popisuje hlavní přednosti novinky Lukáš Masár, druhý ze spolumajitelů Valen&Masar, a doplňuje: „Díky nim je možné vytvořit unikátní a originální vzhled místnosti, který plně vyhovuje vkusu a stylu zákazníka.“

Neopakovatelný dotek elegance

Velmi žádaným a zajímavým doplňkem designové dřevěné schody. Značka se zaměřuje na vytváření schodů, které nejsou jen praktickým prvkem, ale zároveň slouží, jako prvek, který dokonale ladí s podlahou a dalšími částmi interiéru.

Dalším inovativním prvkem od Foglie d’Oro jsou dřevěné obklady REVELO, které se dají skládat různými směry a vzory. Obklady přinášejí do interiéru neopakovatelný dotek elegance a mohou zvýraznit krásu vašeho domova svým přírodním vzhledem a teplem dřeva.

Dokonalé spojení designu a funkcionality

Valen&Masar nabízí širokou škálu materiálů, barev a vzorů dřeva. „Pomáháme klientům a architektům vytvořit a realizovat interiér, kde je design podlah harmonicky sladěný s designem obkladů, schodů a dokonce i nábytku,“ vysvětluje Lukáš Masár a dodává: „Během schůzky v showroomu pomůžeme klientům s výběrem vhodného řešení a následně se postaráme o zakázkovou výrobu i samotnou pokládku podlahy.“

Podlahy, obklady, schody od Foglie d’Oro přináší do interiéru nejen krásu a eleganci, ale také kvalitu a odolnost. Cílem je i zmiňovaná udržitelnost. Mají svoje lesy, které plně využívají a za každý jeden poražený strom vysadí pět stromů nových. Minulý rok vysadili celkem 143 000 nových stromů, což je jasným důkazem toho, že nemyslí pouze na budoucnost a udržitelnost, ale i na kvalitu řemesla. Značky jsou synonymem pro dokonalost ve spojení designu a funkcionality.

Díky propojení těchto všech aspektů a italských značek je toto spojení ideální volbou pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro svůj interiér. Vytvořte si jedinečný prostor plný přírodní krásy, který můžete exkluzivně poznat a sami se přesvědčit v showroomu Valen&Masar.

***

ValneMasar_logo1

Valen&Masar

Novinku si v showroomu na adrese Korunní 996/51, Praha 2 – Vinohrady můžete prohlédnout každý všední den od 9 do 17 hodin. I tak doporučujeme si telefonicky rezervovat termín návštěvy předem, aby se tým specialistů Valen&Masar mohl nerušeně věnovat jen vám.

Více na www.valenmasar.cz

Předchozí

Velké změny v oboru měření energií

Architektura s příběhem

Další