Top horský resort se skvělými sjezdovkami

|

Horský resort Dolní Morava je místem, kde si na své přijdou lyžaři i pěší turisté. Souhra nabídky 10 km sjezdovek, zážitků i služeb dělá toto místo jedinečným. Pestrá nabídka ubytování přímo u sjezdovek potěší každého. Vše na jednom místě a pro celou rodinu, to je Dolní Morava.

Text: Redakce

Foto: Horský resort Dolní Morava

Top horský resort se skvělými sjezdovkami

Své oblíbené sjezdovky si tu najde každý. Dopřejete si tu ostřejší profily, pohodové rodinné tratě i nekončící zábavu ve FUN zóně s nejlepší crossovou tratí v Česku, snowparkem nebo fun trailem s mnoha klopenkami a sněhovými tunely.

Sestava osmi restaurací a barů na sjezdovkách vám dopřeje osvěžení i odpočinek kdykoli to budete potřebovat. Zážitky si zde užijete od rána do večera. A navíc děti do šesti let lyžují zcela zdarma!

Wellness hotel Vista, ráj pro vaši dovolenou

Wellness hotel Vista je vysněným místem každé rodiny, která touží po pestrém vyžití, skvělém lyžování i hodnotně stráveném času spolu se svou rodinou. To všechno totiž Vista má.

Těžko byste v Česku hledali atraktivnější rodinný hotel, kde najdete vše, co pro svou dovolenou s menšími i většími dětmi potřebujete – od skvělého umístění přímo na sjezdovce, přes vyhřáté wellness s pestrou nabídkou procedur. Každý si svůj pobyt užije na maximum.

Pro rodiny s dětmi jsou zde připraveny animační programy, saunové ceremoniály pro děti a také soukromé hlídání pro děti. Večeře ve dvou či společná masáž ve wellness centru, to jsou chvíle, které si stojí za to užít.

Blízko k zážitkům

Na Dolní Moravě si ustelete přímo pod sjezdovkami, v bezprostřední blízkosti všech neopomenutelných zážitků. Zázemí čtyřhvězdičkového Wellness hotelu Vista bude tím nejlepším odrazovým můstkem pro skvěle strávený den na horách.

Zážitky jsou tu pro všechny! Nemusíte lyžovat, aby vaše vysněná dovolená byla plná skvělých zážitků. Nasedněte na pohodlnou čtyřsedačkovou lanovku a nechte se dopravit do 1116 m n. m., přímo ke Stezce v oblacích či Sky Bridge 721.

Lyžování a zábava na jednom místě

Nevšední zimní zážitky v Horském resortu Dolní Morava, za kterými stojí za to vyrazit na hory. Večerní lyžování několikrát do týdne, výšlapy na skialpech s horským vůdcem, sněžnice, přes 60 km běžkařských tratí v okolí, nebo vyzkoušejte večerní sáňkařskou dráhu. Z lyží tak vyrazíte přímo za adrenalinovým zážitkem, který nikde jinde nejdete. Pro malé lyžaře je k dispozici lyžařská školička, kde se o děti postarají proškolení instruktoři.

Přijeďte si užít zaslouženou dovolenou do Wellness hotelu Vista se skvělými zážitky jen pár kroků od hotelu. Více informací o Wellness hotelu Vista**** najdete na webu

https://www.hotel-dolnimorava.cz/top-nabidky

Předchozí

Vítězný návrh českého pavilonu pro EXPO 2025

Apartmány Dolní Morava: Investice, kterou budete mít rádi

Další