Apartmány Dolní Morava: Investice, kterou budete mít rádi

|

Představujeme unikátní a promyšlený projekt horských apartmánů ve skiareálu Dolní Morava, která patří k nejoblíbenějším střediskům v České republice. Králický Sněžník, v jehož těsné blízkosti tento resort leží, je klenotem malebného Pardubického kraje mezi Orlickými horami a Jeseníky. Na jeho vrcholu se drží sněhová pokrývka až osm měsíců v roce. Nejen proto sem návštěvníci proudí po celý rok. Vždy tu totiž naleznou dostatek sportovních a volnočasových příležitostí pro svůj aktivně strávený čas.

Text: Redakce

Foto: IMOS development

Zimní i letní atrakce lákají návštěvníky

Atrakcemi, za nimiž se sem návštěvníci vracejí především v létě, jsou Stezka v oblacích, Mamutí horská dráha, Mamutíkovy zážitkové parky, Bobová dráha U Slona, Adrenalin park či Trail Park. Na děti čekají mnohá dobrodružství v podobě zážitkových her ve Stamichmanově štole, pro cykloturisty i pěší je zde velký výběr tras na výlety.

Loňskou novinkou je otevření nejdelšího visutého mostu pro pěší na světě Sky Bridge 721, které proběhlo zhruba v polovině roku 2022. Návštěvníci se ocitnou 95 metrů nad hlubokým horským údolím a přejdou po 721 metrů dlouhé lávce z jednoho horského hřebenu na druhý. V areálu na Dolní Moravě se také v nejbližší době plánuje výstavba špičkového wellness centra.

V zimě jsou díky novému systému zasněžování sjezdovky v provozu po celou zimní sezonu, což je v porovnání s jinými ski areály velkou výhodou. Pro zimní radovánky je tu připraveno nejen osm sjezdovek s čtyřsedačkovými lanovkami a vleky, ale také dětský skipark, zábavná sáňkařská trať, crossová trať evropských parametrů i Jump trail s překážkami a skoky.

Luxusním zážitkem je pak První stopa, exkluzivní pronájem svahu na jednu hodinu před otevřením sjezdovek veřejnosti, včetně vydatné horské snídaně se skleničkou sektu v blízké horské boudě. Celoročně je v provozu stezka v oblacích i více než tříkilometrová bobová dráha.

Apartmán jako bezpečná a udržitelná investice

Chcete-li využívat tento oblíbený a stále se rozšiřující resort po celý rok, vyberte si svůj vlastní apartmán a udělejte si dovolenou kdykoli budete chtít. Apartmány Dolní Morava jsou také ideální a vyhledávanou nemovitostí pro krátkodobé pronájmy. Pokud jako majitelé nebudete využívat apartmán celoročně, máte možnost jej pronajímat a průběžně inkasovat výnos z pronájmu. Koupě apartmánů proto představuje bezpečnou a udržitelnou investici se stabilním a dlouhodobým výnosem.

Velká poptávka po horských apartmánech také způsobuje růst jejich cen, a proto se v dlouhodobém období horské apartmány v Česku i na vyspělejších zahraničních trzích stále v čase zhodnocují. Obecně hodnota bytu-apartmánu v Česku vzrostla v meziročním srovnání v prvním čtvrtletí 2022 průměrně o 19 %. Nejvíce to platí právě pro nemovitosti v atraktivních lokalitách, jakou je i Dolní Morava.

Kdo nemá dostatek vlastních prostředků, ale dosáhne na hypotéku, může ji využít právě pro nákup nového apartmánu. Úroky z hypoték od loňského roku sice podstatně stouply, ale také stále více roste inflace a hypoteční úroky její úrovně zdaleka nedosáhnou.

Koncepce promyšlená do každého detailu

Výjimečný projekt společnosti IMOS development ve skiareálu na Dolní Moravě zahrnuje celkem 60 komfortních apartmánů. Při projektování apartmánů byl kladen důraz nejen na praktičnost a multifunkčnost prostoru, ale také na moderní design. Dispozice i celková koncepce jsou promyšlené do každého detailu.

Důraz je kladen na maximální využitelnost a současně i na maximální kapacitu úložných prostor. Velké prosklené plochy jsou zárukou dostatku světla a krásných výhledů, útulné lodžie poskytnou přirozený kontakt s venkovním prostorem. Každý apartmán má svoji sklepní kóji pro uskladnění sportovního vybavení a sezonních věcí. Samozřejmostí je vlastní parkování. Na výběr jsou parkovací místa v podzemních garážích nebo venku před objektem.

Výstavba apartmánů byla zahájena v dubnu 2022 a již nyní si lze vybrat z několika typů a velikostí, od 36 do 58 m2. Stačí kontaktovat prodejce a domluvit si informační schůzku. Dostatek informací o postupu prací a prodeji apartmánů najdete na webových stránkách projektu.

https://www.apartmany-dolnimorava.cz/

Předchozí

Top horský resort se skvělými sjezdovkami

5.0 technologies j.s.a.

Další