Dobré boty jsou dar

|

Chceme být styloví, a přitom zůstat opravdoví

V botách trávíme většinu svého života. Šlapou s námi doslova krok za krokem od malička. Trpělivě, pokorně, tiše, neúnavně. Navíc na ně máme celkem vysoké nároky: chceme, aby byly módní, krásné, sexy, a přitom pohodlné. Musíme si je moci dovolit. Musí nás bavit. A také s námi něco vydržet.

Text: Redakce

Foto: Archiv Aldo

Není to nadsázka, když řekneme, že dobré boty jsou dar a dokážou nás udělat šťastnější.

S invencí, láskou a pokorou

A právě vyrábět stylové a dostupné boty, a díky tomu dělat lidi šťastnějšími, je posláním značky Aldo, kterou v roce 1972 založil kanaďan Aldo Bensadoun, dnes pro všechny pan B.

Mottem značky Aldo je: Chceme být styloví, a přitom zůstat opravdoví. Máme pokorné duše a štědrá srdce. Jsme odvážní a nebojíme se vytvořit něco nového a velkého. A hlavně – stále nás to musí bavit! Do výroby každé boty, kabelky nebo doplňku dáváme invenci, lásku a pokoru.

Pohodlí díky Pillow Walk

Boty Aldo však nejsou pouze stylové. Jsou také mimořádně pohodlné, a to díky patentované technologii Pillow Walk: dvousložková pěna tlumí tlak a nárazy při chůzi a dělá i z té nejelegantnější jehlové lodičky pohodlnou botu, ve které můžete být aktivně na nohou celý den.

Milujeme život a chceme, aby si ho všichni lidé mohli užít. Také díky stylovým a komfortním botám Aldo.

Pirouette: vzdušné sandály na podpatku s elegantním šněrováním, které je ozdobeno motivy motýlků.

Jednoduché, pohodlné, sexy a elegantní: lesklé sandály Posie na středním podpatku.

V sandálech Aldo můžete mít všechno najednou. Absolutní pohodlí díky technologii Pillow Walk: dvousložková pěna pomáhá vstřebat tlak a náraz, při chůzi zabezpečuje tak naprostý komfort a jistotu ve vašem kroku. Také eleganci díky minimalistickému a jemnému tvaru boty a průhlednému vysokému podpatku, stabilitu pak zajistí „neviditelný“ pásek přes nárt.

Sandály nebo lodičky Priscilla s dekorativním potiskem a volným řetízkem přes nárt můžete skvěle párovat s elegantním psaníčkem. Až je obujete, nikdo vás nepřehlédne.

Sneakersy Polyspec jsou povinnou výbavou každého pánského šatníku. Díky super flex podrážce v nich nejen dobře vypadáte, ale užíváte pohodlí po celý den.

Pánské polobotky Bainville kombinují eleganci a naprosté pohodlí díky super flex podrážce a vzdušným materiálům. Navíc se skvěle hodí k ležérnímu i formálnímu outfitu.

O ALDO shoes

V Česku a na Slovensku můžete značku Aldo koupit v e-shopu www.aldoshoes.cz a v kamenných obchodech Aldo v obchodních centrech Westfield Chodov, Nový Smíchov, Centrum Černý Most, Vaňkovka Brno, POP Outlet.

Předchozí

UŠETŘETE S DOTACEMI

O vysílací práva na fotbalovou ligu bude usilovat mediální skupina A11

Další