Golfový turnaj A 11 s charitativním podtextem

|

Mediální skupina A 11 a agentura Fairway Golf Agency uspořádaly charitativní golfový turnaj

Mediální skupina A 11 zahájila činnost eventové a sportovní agentury Fairway Golf Agency, která pod vedením Libora Ryse uspořádala první turnaj s charitativním podtextem a oznámila termíny dalších turnajů. Ty jsou určené především pro top manažery a významné osobnosti českého byznysu.

Agentura využívá kontaktů a synergií s prémiovými a odbornými tituly z portfolia A 11 Lawyers & Business, Profi Medicína, Profi Poradenství & Finance, CEO nebo Estate & Business. Pomyslně tak završuje aktivity těchto titulů, které kromě tištěných vydání, newsletterů, webu a oborových ocenění přinesou i prémiové sportovní události. 

Fairway Golf Agency nabízí klientům kromě vlastních eventů i klientské golfové turnaje na míru. Ty nabízí kromě špičkového servisu a organizace i řadu mediálních výstupů napříč tištěnými tituly a nově i v A 11 TV a plánované televizi A 11 Sport.

„Zázemí mediální skupiny A 11 nám dovoluje připravovat eventy, o kterých se mluví. Jsem rád, že tyto aktivity rozšíříme i o golfové turnaje,“ doplnil ředitel Fairway Golf Agency Libor Rys, který má s organizací golfových turnajů bohaté zkušenosti a podílí se organizačně i na jiných eventech mediální skupiny A 11. 

Další plánované turnaje: 

10. 6. 2023 Panorama Golf Resort – Fairway OWNER-CEO golf cup 

12.–13. 9. 2023 Panorama Golf Resort – Fairway FINANCIAL golf cup

Předchozí

INTERIÉREM ROKU SE STAL DŮM HRA S RŮŽOVÝM OSTRŮVKEM

Oživení kancelářského trhu v Praze

Další