HRA BAREV

|

GALLOTTI&RADICE slaví 10 let bestsellerů 0414 a Bolle

V roce 2024 slaví Gallotti&Radice 10. výročí dvou bestsellerů značky: 0414 a Bolle, dvou ikonických designových produktů, které svou nadčasovostí vytvořily nový trend. Obě kolekce byly vytvořeny proto, aby proměňovaly obytné prostory, lahodily oku a společně s ostatními dekorativními prvky fungovaly v harmonické rovnováze.

V rámci It’s All About Colors značka přichází s novými barvami. Tímto počinem uctívá minulost, oslavuje přítomnost a dává nahlédnout do budoucnosti, která je poměrně blízká, neboť další novinky se chystá prezentovat během Salone del Mobile Milano 2024.

13

Křesílko 0414, které vychází z návrhu Studio G&R a již deset let fascinuje milovníky designu, zaujalo přední místo v srdcích těch, kteří oceňují dokonalé spojení stylu a pohodlí. Křesílko 0414 je ve skutečnosti mnohem víc než jen jednoduchý kus nábytku; je to symbol inovace, funkčnosti a nadčasové estetiky.

U příležitosti tohoto významného výročí vznikly monochromatické návrhy v dokonalé kombinaci konstrukce 0414 a sedadla/opěradla ve čtyřech nových barvách: Rosa Jaipur, Verde Provenza, Bianco Camargue a Bordeaux Etruria.

Slaví ovšem i lampa Bolle od Massima Castagna se svými třemi novými odstíny Wengè, Clay a Cinder, která se může pochlubit dvanácti variantami: Bolle, Bolle Aria, Bolle Cielo, Bolle Orizzontale, Bolle Sola, Bolle Tavolo, Bolle Tela, Bolle Terra, Bolle Verticale a nově příchozí Bolle Stelo, která vznikla u příležitosti výročí.

Její výrazný kulovitý tvar, inspirovaný éterickou povahou bublin, zaujal architekty, interiérové designéry a designové nadšence na celém světě. Průhlednost zavěšených, ručně foukaných koulí, spojená s ručním leštěním mosazné kovové části a měkké, obklopující světlo, vytváří magickou atmosféru.

#gallottiradicestyle #stopka

Předchozí

Typ skla použitý v oknech je klíčový pro fyzické, ale i duševní zdraví

Prodej novostaveb v Brně vzrostl

Další