Když se „Obsession“ stane vaší láskou

|

Text: Redakce

Foto: Archiv Obsession

Jsou dvě a jsou to ženy. Za butikem Obsession nestojí už jen jméno Monika Ferby, ale pár měsíců již spojuje své síly s Terezou Němečkovou jakožto obchodní partnerkou. Oběma jde však o ženu a její krásu a umění podtrhnout ji bez mantinelů daných věkem nebo rozměry.

,,Naše klientky jsou úspěšné ženy ve svých oborech, které při své práci potřebují ostré lokty a chladnou hlavu, ale zároveň chtějí pořád být ženami a nepřijít o svou ženskost, vášeň, eleganci. To vše jim my, prostřednictvím značek, které zastupujeme nabízíme. Klientka tak u nás může pořídit, kousky které využije v průběhu celého dne. A vše pořídí na jednom místě, což při svém pracovním vytížení, rády ocení. Standardem je privátní nakupování s možností přivézt vám, ty nejlepší kousky až domů,“ popisuje klientelu butiku Monika Ferby.

„Zajímavá je i možnost privátního buyingu, kdy pro klientku dle jejích preferencí, vybíráme unikátní kousky v showroomu dané značky tak, aby měla pouze ona jediný kousek z dané kolekce,“ dodává Tereza Němečková.

Obsession provází klientky celým dnem

Ráno se můžete do práce obléci do kostýmku vyhlášeného amerického návrháře Oscara De La Renty, jehož jméno je synonymem pro luxus od roku 1967 a mezi jeho klientky patří například Adele, Beyonce či Hilary Clinton.

Volný čas můžete strávit v krásných kouscích Agnona, která klade důraz na ty nejkvalitnější přírodní materiály, jako je ovčí vlna té nejlepší kvality, kašmír, mohér, alpaca, vicuna.

Ani společenská akce s velkou večerní vás nepřekvapí s libanonským návrhářem Elie Saab. Jeho modely zdůrazňují ženskost a oslnivé materiály plně výšivek a aplikací jsou závěrečnou třešničkou na dortu každého jeho modelu.

I pohodlná móda podtrhuje ženskou sílu

Poslední novinkou je v butiku Obsession přítomnost dvou nových značek. Jde o australský brand Zimmerman, který je plný hravosti, barevnosti, nápaditosti, druhou pak je vyhlášená italská essence ženskosti značky Alberta Ferretti. Ty krásně doplňuje již několik let u klientek oblíbené značka Erdem, které mixuje romantiku s folklórem a odhaluje tu jemnější část v každé ženě.

A večer se ukládáte ke spánku v našich Olivia von Halle pyžamkách. Ty nabízejí několik variant od klasických jednobarevných košilek po elegantní vzory i saténové sety.

Nabídka butiku je opravdu široká a každá žena zde může najít, právě to co vyhovuje jí. Butik se neustále snaží reagovat na aktuální potřeby klientek, kdy se móda stává více pohodlnou, ale přesto pořád podtrhuje ženskou sílu. Proto i v novém roce rozšíří butik Obsession své portfolio o nové značky. Je na co se těšit.

Tereza Němečková

Předchozí

Za architekturou a designem do NTM

ČNB opět překvapila, hypotéky vyletí k pěti procentům

Další