Křišťál z Moseru v jedné z nejslavnějších výloh světa

|

Díla karlovarské sklárny Moser zdobí po celý duben výlohu londýnského Harrods, jednoho z nejproslulejších obchodních domů na světě. Vázy a mísy Hruška, Caorle, Montagne, Stones a Ananas uchvacují půvabnými barvami, mistrovským řemeslným zpracováním i moderním designem.

Harrods Výloha Moser Detail

Český křišťál je v obchodním domě Harrods zastoupen díky spolupráci s rodinnou firmou Carrs Silver, která se specializuje na výrobu luxusních stříbrných příborů. Obě společnosti spojují hluboké historické kořeny a důraz na precizní zpracování. Moser zde prezentuje nejen své moderní vázy a mísy, ale také tradiční nápojové sety – například kolekce Paula, Papež či Bar.

Obchodní Dům Harrods
Obchodní dům Harrods

Ve šlechtických sídlech i na jachtách

Prostřednictvím prezentace v obchodním domě Harrods ukotvuje společnost Moser svou pozici na britském trhu. Početnou nápojovou kolekci Splendid vlastnila bývalá panovnice Alžběta II. a sklenky a karafy ze secesního souboru Paula má současná královna Camilla. Historické soubory křišťálového skla i kolekce v současném designu zdobí nejen britská šlechtická sídla, od venkovských zámečků po městské paláce, ale i vily, byty a luxusní jachty.

Předchozí

Mezi developery loni nejvíce inzeroval Central Group

Glampingu se v Česku daří

Další