Luxusní kuchyň na míru

|

Jaký je aktuální interiérový trend? Jednoznačně možnost personalizace. Kuchyně se přirozeně prolínají s obývacími prostory, jsou místem pro setkávání a zábavu a vyjadřují životní styl svého majitele. Domácí spotřebiče se proto dnes musí dokonale přizpůsobit prostoru, designu domácnosti i osobním preferencím na funkce a ovládání. Inspirujte se nabídkou uznávané značky profesionálních kuchyňských spotřebičů pro domácí použití Gaggenau, která nově umožňuje nejen individuální kombinaci různých spotřebičů, ale nyní například i volbu barvy ovládacích knoflíků varných desek.

Pro Gaggenau jsou kuchyně srdcem a duší domácnosti. Spotřebiče proto musí poskytovat perfektní výsledky a zároveň se do kuchyně dokonale začlenit. Značka proto nabízí spotřebiče, které je možné libovolně kombinovat, ať už jde o špičkové trouby, různé druhy varných desek, nebo chladicí spotřebiče, ze kterých můžete vytvořit působivou stěnu na míru životnímu stylu těch nejnáročnějších spotřebitelů.

Indukce, plyn nebo teppan yaki?

Klidně všechny. Varné desky Gaggenau Vario 400 můžete kombinovat, jakkoli vám bude vyhovovat. A nově si lze vybrat také to, zda k deskám objednat nerezové nebo černé (karbonové) ovládací knoflíky – zcela na míru designu kuchyně i vlastním preferencím.

Profesionální knoflíky jsou pro značku Gaggenau charakteristické. Lze je nainstalovat zepředu kuchyňské linky i vedle spotřebičů. Ovládání je přesné a intuitivní a šéfovi kuchyně zaručují neustálou spolehlivou kontrolu nad spotřebičem.

Působivá chladicí stěna

Plně integrovanou, modulární vestavnou řadu chladniček, mrazniček, kombinovaných chladniček s mrazničkou i vinoték Vario 400 lze libovolně kombinovat na míru potřebám kuchyně i jejího majitele. Progresivní design vzbuzuje obdiv, díky bezúchytkovému designu se do prostoru kuchyně perfektně začlení a zároveň nabízí dokonalé profesionální schopnosti a ideální podmínky pro uchování čerstvých potravin i cenných sbírek vín.

Vedle sebe i nad sebou – vždy dokonalé

Také pečicí trouby Gaggenau lze libovolně kombinovat a umisťovat vedle sebe či nad sebe, jakkoli je potřeba. Pro dorovnání výšky kompaktních spotřebičů – parních trub nebo kávovarů – slouží praktické ohřevné a vakuovací zásuvky. Ovládací panel trouby lze umístit nahoru nebo dolů a spotřebič zvolit s dvířky s otevíráním zleva nebo zprava. Naprostou volnost máte i při výběru parních trub, které mohou být vybavené nádržkou na vodu, nebo i připojené přímo na vodovodní řad a odpad, abyste se nemuseli o doplňování a čištění vůbec starat.

Více na www.gaggenau.cz. Krátké video o značce Gaggenau najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=zNJM9jABXRk.

Přijďte se podívat

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. Aktuální informace o otevírací době a možnostech rezervace návštěvy či účasti na ukázkovém vaření najdete na www.brandexperiencecenter.cz

Gaggenau je výrobce vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Značka je uznávaná jako lídr v inovacích, pokud jde o design a technologie “Made in Germany”. Historie značky sahá až do roku 1683. Od té doby přinesla do domácích kuchyní řadu revolučních a mezinárodně uznávaných produktů. Úspěch značky Gaggenau je založený na technologických inovacích, čistém designu a perfektní funkcionalitě. Gaggenau je od roku 1995 dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a v současné době je zastoupená ve více než 50 zemích s 24 showroomy v nejdůležitějších městech po celém světě.

Předchozí

Dostupné bydlení není prázdná fráze

Důvěra ve stavebnictví klesá!

Další