Maximum komfortu

|

Postel a jídelní stůl, dva nejdůležitější středobody domova

Firma Royal Comfort je známá především díky dovozu luxusních matrací značky King Koil a postelí ze zahraničí. To se nyní začíná postupně měnit. Royal Comfort prochází změnami a dává přednost lokální výrobě.

Text: Michaela Výtisková

Foto: Royal Comfort

Postele a matrace jsou pro Royal Comfort klíčovým produktem, a proto bylo potřeba s ohledem na spokojeného klienta a změny na trhu po deseti letech změnit strategii.

Kvalita ručního zpracování

Po téměř deseti letech působení na českém a slovenském trhu udělala firma Royal Comfort zásadní změnu. Přešla výhradně na lokální výrobu postelí.

Důvodů bylo mnoho, ale tím stěžejním je vysoká kvalita ručního zpracování v každém detailu, variabilita provedení ve velké škále převážně italských látek. S touto změnou samozřejmě přichází další výhody vzdálenosti, času a možnosti vytváření vlastních designů.

Plány a spolupráce s designéry

Do budoucna bude Royal Comfort postupně přicházet s novými řadami čel, a to i ve spolupráci s českými a slovenskými designéry.

V horizontu pár let je stále v plánu export do střední Evropy, tedy s tím také oslovení i zahraničních designérů pro vytvoření designu produktů pod jejich taktovkou. Royal Comfort to vnímá jako strategickou součást pro uvedení značky na trh v zahraničí.

Novinky pod vlastní značkou

Mimo postele se Royal Comfort pustil také do lokální výroby matrací, a přichází tak poprvé s řadou novinek pod vlastní značkou. Vývoj byl klíčový pro dosažení prvotřídních matrací více typů, které uspokojí jak koncového klienta, tak hotelový segment. A aby těch poprvé nebylo málo, do nabídky Royalu přibyla zcela poprvé přírodní matrace.

Cílem všech těchto změn přerodu firmy Royal Comfort byla kromě zvýšení kvality produktů a podpory lokální výroby také lepší a rychlejší dostupnost zboží, prodloužení záruky a variabilita směrem ke klientovi.

Nedílnou součástí obrody firmy Royal Comfort bude také nová vizuální identita, jejíž odhalení je v plánu na podzim letošního roku.

S láskou a respektem k životnímu prostředí

Royal Comfort dotváří své klíčové produkty také doplňky. Například v roce 2021 uvedli na trh vlastní kolekci povlečení, jehož škála se postupně rozšiřuje. A vyrábí se jak jinak také lokálně – s láskou a respektem k životnímu prostředí.

Profesionálové z oboru často říkají, že dvěma nejdůležitějšími středobody domova jsou postel a jídelní stůl. Tam totiž člověk tráví nejvíce času. V Royal Comfortu minimálně jeden ze dvou stěžejních produktů dokáží doladit k dokonalosti. Tedy nejen poskytnout z hlediska zdravotního a komfortu maximum, ale také dosáhnout toho, aby se uživatel těšil každý den z designu a kvalitního zpracování.

Předchozí

Probouzíme domy k životu!

COLUMN/NEBESSLOUP

Další