Mimořádné místo pro život

|

Společnost SATPO zahájila prodej bytových a komerčních jednotek v prémiovém projektu Rezidence Laurová na Praze 5. Jde o moderní a nadčasové bydlení v centru Prahy se všemi výhodami velkoměsta. Za návrhem architektonického konceptu stojí renomovaný tým architektů Aulík Fišer Architekti, jehož tvorba je synonymem pro kvalitu a inovativní přístup v oblasti architektury.

Text: Redakce

Foto: Archiv SATPO

Čistá a funkční architektura

Rezidence Laurová představuje moderní a nadčasové bydlení v centru Prahy se všemi výhodami velkoměsta. K výběru pro vlastní potřeby či za účelem investice nabízí celkem 123 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk a osm komerčních prostor v atraktivní lokalitě pražského Smíchova.

Nachází se na území vymezeném ulicemi Na Laurové, Radlická a Na Neklance v Praze 5 – Smíchov. Čistá a funkční architektura projektu se opírá o historii sousedství a blízkost míst s přírodním charakterem, nabízí výhledy na Paví vrch a Vyšehrad.

Novostavba se skládá z osmi nadzemích podlaží a dvou podzemních podlažích s vloženým technologickým mezipatrem. Bytové jednotky jsou rozdělené do pěti sekcí A až E, vždy se samostatným vchodem do rezidence. Díky modelaci fasády mají bytové jednotky východní oslunění a lepší výhled do ulice, částečně i na Vyšehrad.

Budoucí rezidenti ocení soukromý vnitroblok osazený zelení s vyhrazeným prostorem pro sportovní aktivity a společnou pobytovou střešní terasu se zahradou SKY TOP pro volnočasové aktivity a setkávání s přáteli, která se nachází v šestém nadzemním. Potěší i reprezentativní vstupní hala, služby recepce 24/7, možnost uložení zásilek a zasedací místnost pro soukromá jednání.

S důrazem na vysokou kvalitu finálního dokončení

Rezidence Laurová klade důraz i na vysokou kvalitu a standard finálního dokončení. Příkladem jsou vyšší světlé výšky, rekuperace, příprava pro klimatizaci, přístupový čipový systém, kamerový systém, audio-video komunikační systém, přístup k vysokorychlostnímu internetu, vjezdy jsou vybaveny GSM bránou a čtečkou SPZ, celý objekt je bezbariérový. Samozřejmostí jsou parkovací stání, vyhrazený prostor pro kočárky, kola a koloběžky a v neposlední řadě sklep ke každé jednotce. 

Dle vkusu a požadavků klienta jsou možné i klientské změny a variantní nadstandard, který je od samého počátku zajištěn odborným specialistou na dispoziční uspořádání a interiér. Ve spolupráci s prověřenými partnery lze tak provést změny u bytové či nebytové jednotky dle vlastního vkusu a přání klienta.

Aktuální nabídka nemovitostí projektu je k dispozici na

www.satpo.cz/rezidence-laurova.

Rla Laurova Logo Rgb

Na míru jako v zakázkovém krejčovství

Developerská skupina SATPO se specializuje na rezidenční development, pozemkový development pro výstavbu rodinných domů a rozvojový development. Aktivně se podílí na rozvoji trhu s nemovitostmi a patří mezi významné hráče s pevnou pozicí na realitním trhu.

Je aktivní zejména v Praze a okolí od roku 1994 a má za sebou desítky úspěšných rezidenčních projektů. Mezi významné patří Rezidence Sacre Coeur2 oceněná MIPIM Awards 2017, Vitality Rezidence oceněná Best of Realty 2018, dále pak Rezidence Kobrova a Holečkova House oceněné v kategorii Cena architektů v soutěži Realitní projekt roku. 

Každý developerský projekt skupiny SATPO je tvořen podobným způsobem jako v zakázkovém krejčovství. Veškeré návrhy, pragmatická konstrukční řešení inspirované složitostí městského prostředí a finální dokončení ve vysoké kvalitě až do nejmenšího detailu představuje podpis této společnosti. Díky integraci okolních staveb nepomíjí význam historického kontextu a přitom plně respektuje moderní architekturu ve spojení sociálních vlivů.

Moderní architektura i klientská péče

Moderní architektonické zpracování všech rezidenčních projektů v kombinaci s použitím nadstandardních materiálů pro vnitřní vybavení bytových jednotek je jasným dokladem, že společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy a řízení výstavby rezidenčního bydlení.

Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny, interiér na klíč a doplňkové služby před nastěhováním jsou nedílnou součástí klientské péče. Zkušený prodejní tým pomůže při výběru nového bydlení v příjemném a komfortním prostředí prodejního centra SATPO.

Satpo Logo
Předchozí

Slabá výstavba požene ceny vzhůru

Stavebnictví vstoupilo do druhého kvartálu růstem

Další