Češi postavili projekt ve Vídni jen 300 metrů od sídla OSN

|

Rezidenční projekt Anglerweg ve Vídni se jmenuje podle adresy, kde stojí, a právě nyní se dokončuje. Jde o jedinečné a bezchybné místo, jsou to takové plíce Vídně. A jen pro zajímavost, asi 300 metrů od projektu se nachází sídlo OSN.

Anglerweg_0010-3

O projektu jsme si na podzim povídali s úspěšným developerem Jaromírem Žídkem, který za projektem stojí. Tentokrát vám ho představíme i obrazem. Zmíněný exkluzivní projekt nemovitostí na pronajatém pozemku (od tamní církve na 100 let) stojí na špičkovém místě v srdci Kaisermühlenu mezi Starým a Novým Dunajem. Na prodej je 12 bytových jednotek – každá s vlastní terasou, lodžií nebo zahrádkou – v nejlepší lokalitě 22. obvodu. Nemovitosti jsou rozděleny do dvou až čtyřpokojových bytů o rozměrech asi 55 až 120 metrů čtverečních.

Ubytování kombinuje příjemnou zelenou klidnou polohu s městským komfortem. V budoucnu si mohou budoucí obyvatelé vychutnat směs pocitů z dovolené, ráje volného času a atmosféry kosmopolitního města Vídeň. Jde o místo, které je součástí rekreační zóny, která má stovky hektarů.

Byty se prodávají zhruba za osm a půl tisíce eur za metr čtvereční, což je na Vídeň docela rozumná cena, protože se pravidelně umísťuje na předních příčkách v žebříčku nejlepších měst pro život.

Proč právě Anglerweg?

A proč právě adresa Anglerweg? Z několika úhlů pohledu je umístění tohoto stavebního projektu ve městě skutečně jedinečné. Jde o atraktivní lokalitu z hlediska možných volnočasových aktivit nabízených oblastmi Starého a Nového Dunaje. Nabízí se užít si tam běh, cykloturistiku, výlety lodí nebo prostě relaxační túru. V bezprostřední blízkosti jsou k dispozici všechny služby, které člověk potřebuje.

Nedaleko stojí nákupní centra, školy, školky, banky a lékárny, to vše je k dispozici za pár minut chůze. Veřejná doprava vás za necelých 30 minut zaveze do centra města a za necelých 10 minut do města Uno. Dálnice nabízí spojení autem ve všech směrech.

V Česku je možné veškeré záležitosti řešit s Janou Kolafa ze společnosti Home Rent.

www.anglerweg.com

Předchozí

Velikonoce na talíři

Směna nemovitostí se blíží

Další