Na dobré adrese

|

Moderní, inspirativní a reprezentativní servisované pracovní prostory bez starostí. Koncept FLEKSI se chytil příležitosti na pražském kancelářském trhu

Servisované kanceláře, místa pro coworking a eventy se stávají významným nájemcem na Brumlovce v Praze 4. Více než 10 000 m2 nadstandardních flexibilních kanceláří, coworkingových a eventových prostor FLEKSI bude na Brumlovce zanedlouho dokončeno. V roce 2021 byla otevřena první pobočka v Budově B, letos v lednu se pro velký zájem otevřela pobočka v budově Beta a další prostory se právě dokončují v ikonické budově Filadelfie. Za konceptem FLEKSI stojí český stavitel a investor společnost Passerinvest Group, která rozvíjí celou lokalitu Brumlovka, oblíbené místo pro sídla úspěšných českých a nadnárodních firem.

FLEKSI koncept poskytuje firmám i jednotlivcům pronájem servisovaných kanceláří i jednotlivých pracovních míst, zasedacích místností i eventových prostor. FLEKSI je proto určen pro všechny, kteří nechtějí mít žádnou starost se zařízením a provozem kanceláří, mají nedostatek zasedacích místností nebo třeba potřebují kancelář jen na měsíc.

„Chodit do práce vás musí bavit, a proto je důležité, kde trávíte skoro třetinu svého života. Pracovní prostředí zkrátka ovlivňuje spokojenost, produktivitu i zdraví zaměstnanců a hraje významnou roli při výběru pracovního místa. Naše FLEKSI prostory proto svým konceptem zcela navazují na DNA Brumlovky, tedy splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, funkčnost, estetiku i celkový uživatelský komfort. Jsme nesmírně rádi, že díky těmto prostorám můžeme firmám i jednotlivcům pomáhat vytvářet příběhy jejich značek, být jim základnou pro jejich start i další růst. Těší nás také, že díky tomuto konceptu můžeme nyní jako pronajímatel reagovat i na potřeby krátkodobého a střednědobého pronájmu, navíc bezstarostnou formou pro naše stávající i budoucí nájemce lokality Brumlovka,“ raduje se z FLEKSI Eduard Forejt, ředitel rozvoje obchodu Passerinvest Group.

FLEKSI Beta je aktuálně nejnovějším přírůstkem tohoto atraktivního konceptu. Business centrum se nachází na 3 000 m2 v budově Beta v samém srdci Brumlovky a nabízí designové a velmi příjemné prostory vhodné pro každodenní práci, konference a týmové inspirativní workshopy a vzdělávání. Investorem a provozovatelem je skupina Passerinvest, za architektonickým řešením prostor stojí společnost Linstram.

„FLEKSI Beta vytváří vysoce kvalitní pracovní prostředí, kde svým klientům zajišťujeme veškeré provozní záležitosti a umožňujeme jim tak se lépe soustředit na jejich vlastní byznys. Díky flexibilnímu přístupu dokážeme vyhovět nejen požadavkům na menší prostory s možností růstu dle potřeby, ale i umožnit volbu požadované délky spolupráce. Kanceláře jsou plně servisované, kompletně zařízené a klient tak nemusí investovat náklady na pořízení vlastního vybavení, ani čas spojený se zajišťováním služeb jako jsou vlastní recepce, úklid, internetové připojení, správa prostor či vyjednávání smluv na dodávku energií. Firma stejně jako jednotlivec tak mohou užívat prostory ve standardu velkých úspěšných firem, a ještě bez starostí,“ vysvětluje Ivona Hronová, General Manager FLEKSI.

Zajímavostí FLEKSI Beta je prostorný plně ozvučený multifunkční sál s mediální stěnou a kaskádovitě řešeným sezením. Klienti si mohou zasedací místnosti jednoduše rezervovat prostřednictvím FLEKSI aplikace či klientského portálu. Firemní setkání, konference, semináře a mnoho dalších typů akcí FLEKSI uspořádá přímo na míru dle požadavků a přání klienta.

Na dobré adrese Brumlovka.cz

Klienti FLEKSI získávají značný benefit v podobě žádané adresy s plnou občanskou vybaveností a nebývale přátelským veřejným prostorem. Připojením se do početné komunity Brumlovky se jim tak otevírá celá škála služeb a možností využití volného času, které tato lokalita v Praze 4 nabízí.

Po dlouhém pracovním dni je tedy výhodou, že se přímo na Brumlovce nachází například fitness a wellness Balance Club Brumlovka, které vybízí k aktivnímu odpočinku. Pro relaxaci jsou zde také oblíbené místní parky, zelené střešní terasy a náměstí, kde se pořádají pravidelně různé akce například v podobě koncertů a oblíbených food festivalů.

Předchozí

Na podzim 2023 se plánuje start kanálu A 11 Sport

TAXIDERMIE

Další