Na podzim 2023 se plánuje start kanálu A 11 Sport

|

Mediální skupina A 11 a společnost Perinvest spustí celoplošně šířený sportovní kanál A 11 Sport

Mediální skupina A 11 a společnost Perinvest plánují společný sportovní televizní kanál A 11 Sport, který bude šířen prostřednictvím pozemních vysílačů v rámci celoplošné DVB-T2 sítě multiplexu 23. O licenci požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání společnost Perinvest. Televize chce využívat zázemí nově vybudovaných televizních studií mediální skupiny A 11. Start kanálu A 11 Sport je plánován na podzim 2023.

A 11 Sport přinese nejen živé přenosy z významných sportovních událostí a soutěží, ale také exkluzivní rozhovory se sportovními hvězdami, reportáže z kulturního dění v oblasti sportu, nejnovější zprávy a analýzy sportovních výsledků a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí také různé sportovní magazíny či dokumenty zaměřené na sport. „Ze strany fanoušků a potenciálních diváků vidíme velký zájem o sportovní přenosy a pořady o sportu. Proto jsme se rozhodli rozšířit aktivity Perinvestu o sportovní televizní kanál,“ uvedl majitel společnosti Perinvest Tomáš Petera s tím, že jde o logické vyústění aktivit společnosti, která dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější producenty velkých sportovních a kulturních událostí, a to nejen v České republice.

Televize A 11 Sport plánuje vysílat pořady ze světa 2. hokejové ligy a mládežnického hokeje, fotbalové zajímavosti a aktuality z fotbalové juniorské ligy, florbalové zápasy, volejbalové i basketbalové přenosy, golfové turnaje (Czech PGA Tour), běžecké a cyklistické maratony, jezdectví a mnoho dalších. „Jsem rád, že se nám podařilo pro projekt sportovního kanálu A 11 Sport uzavřít dohodu s tak silným partnerem,“ dodal ředitel mediální skupiny A 11 Aleš Zavoral. Mediální skupina A 11 zahájila v minulém týdnu vysílání plnoformátové televize A 11, která přináší ucelené regionální zpravodajství, ale i zábavné pořady, filmy, dokumenty a seriály.

Předchozí

Kuchyňské desatero

Na dobré adrese

Další