Palác Victoria nabízí eleganci i funkčnost

|

Bydlení ve výjimečném stylu moderní architektury

Unikátní architektonická podoba budovy vzešla z návrhu studia Jakub Cigler Architekti, kterému se podařilo jedinečně propojit současnou moderní architekturu s původním záměrem palácové neoklasicistní podoby Vítězného náměstí od Prof. Arch. Engela ze začátku 20. století. Architektura budovy je založena na přehledných formách a dialogu mezi vnitřním a vnějším prostorem. Výsledkem je mimo jiné výrazná transparentnost budovy přinášející přirozené světlo do interiéru. Nezbytnou součástí celého projektu je také vnitroblok dvora s výraznými prvky zeleně.

Top Eb

Victoria Palace, který budují společnosti Penta Real Estate a Kaprain Real Estate, je synonymem moderního designu a promyšlené funkčnosti – místo pro úspěšný život na Vítězném náměstí v centru Prahy 6. Prémiové bydlení s přibližně stovkou prostorných bytů ve vysokém standardu, podzemním parkingem, komerčními prostory a službami pro širokou veřejnost. Název Victoria Palace vyjadřuje genia loci lokality, který se spojuje s pojmem „vítězství“ již od první republiky.

Bydlení ve Victoria Palace podtrhuje nejen jedinečné umístění projektu, ale také moderní design bytů a funkčnost pečlivě vybraných materiálů a zařízení standardního vybavení, jako jsou hliníková okna s izolačním trojsklem, předokenní elektrické žaluzie, celoplošně lepená třívrstvá dřevěná podlaha, velkoformátové obklady a dlažby, podlahové vytápění, systém inteligentního řízení domácnosti, rekuperace a ve vybraných bytech klimatizace.

Každý byt má vlastní terasu nebo lodžii s dřevěnou podlahou. Ve dvou podzemních podlažích jsou majitelům bytů k dispozici garážová stání a sklepy. Pohodlí a bezpečnost obyvatel domu zajišťuje fungování concierge služby recepce.

V současné době probíhají práce na interiérech, vnější plášť budovy tvořený lamelami je téměř hotový a běží i práce ve vnitrobloku, kde vznikne zahrada. Z velké části jsou nasmlouvaní nájemci obchodních prostor v parteru, byty jsou prodané z 80 %. Kolaudace by měla proběhnout v polovině letošního roku.

Předchozí

Průměrná domácnost dala loni podle ČSÚ za bydlení 8299 korun, výdaje výrazně narostly

Terasy Barrandov odpovídají původnímu projektu, brání se investor kritice

Další