Slavnostní křest E&B

|

Tentokrát v showroomu Valen&Masar

V pražském showroomu značky Valen&Masar na pražských Vinohradech se konal za účasti významných hostů 20. června 2023 slavnostní křest červnového čísla časopisu E&B, magazínu pro Estate & Business. Událost doprovodila skvělá prezentace dvou nových kolekcí HERO•INE a SPIRIT od talentované mladé designérky Kateřiny Handlové, kreativní ředitelky české značky Rückl.

Text: Redakce

Foto: Karolína Zítková

Vydavatelství A11 tak oslavilo společně s redakcí časopisu Estate & Business a partnery uvedení dalšího vydání úspěšného prémiového titulu. Křtu se ujali mimo jiné publisher E&B Michaela Výtisková, spolumajitelé značky Valen&Masar Jan Valenčík a Lukáš Masár, CEO společnosti Multi-klinika Anna Gruberová, přední český architekt Vít Máslo, partner a vedoucí designu a územního plánování společnosti CMC ARCHITECTS, Martin Wichterle, majitel strojírenské skupiny Wikov Industry a spolumajitel společností BOMMA a Rückl, a talentovaná mladá designérka Kateřina Handlová, kreativní ředitelka české značky Rückl. Mezi hosty patřily jako vždy známé osobnosti české architektury a designu.

Událost doprovodila také skvělá prezentace dvou nových kolekcí HERO•INE a SPIRIT od talentované mladé designérky Kateřiny Handlové, kreativní ředitelky české značky Rückl.

Za účasti téměř stovky hostů se řešila nejen současnost a budoucnost developmentu, designu a architektury, ale také témata červnového vydání časopisu E&B. Byla to témata o proměnách a konverzích starých zanedbaných míst či historických památek, o zrodu nových udržitelných lokalit a čtvrtí a také o zahušťování měst. O tom, jak lze taková místa změnit na zdravé a ekologické město krátkých vzdáleností, kde všude dojdete pěšky. Naštěstí dnes už mnohde tyto projekty spojují architekturu, design, umění a udržitelnost. Vznikají tak inspirativní lokality pulsující životem, kde sochy a další umělecká díla kultivují veřejný prostor. Je skvělé objevovat tyto mimořádné projekty s jedinečným charakterem a genius loci, i když jejich vznik bývá mnohdy během na dlouhou trať.

Předchozí

Revitalizace Nuselského pivovaru úspěšně pokračuje

Údolí španělské řeky Ebro

Další