Slavnostní křest E&B v Jinonickém dvoře

|

Vydavatelství A11 slavilo s redakcí časopisu Estate & Business a partnery uvedení dalšího vydání úspěšného prémiového titulu. Třetí letošní číslo časopisu E&B, magazínu pro Estate & Business, bylo slavnostně pokřtěno 14. června 2023 za účasti významných hostů a partnerů v Jinonickém dvoře.

Text: Redakce

Foto: Petr Pělucha

V prostorách Jinonického dvora se uskutečnil 14. června za účasti Jiřího Vajnera, generálního ředitele společnosti CREDITAS Real Estate, další krásný event Estate & Business Koktejl vydavatelství A 11, na kterém bylo pokřtěno červnové číslo magazínu Estate & Business. Během akce byl také slavnostně uveden nový online magazínu eMAG, který představila Barbora Štanglová, ředitelka redakcí mediálního domu A11. Nádherné počasí, skvělý catering a genius loci Jinonického dvora připravily pro více než 120 hostů a čtenářů magazínu příjemný večer.

Nové číslo Estate & Business z dílny mediální skupiny A 11 se pyšní zajímavou titulkou, na níž se vešel jak aktuální projekt Jinonického zámečku, tak i generální ředitel CREDITAS Real Estate Jiří Vajner. V rozhovoru s ním si pak můžete přečíst, jak si aktuálně stojí realitní trh včetně nájemního bydlení, na čem společnost pracuje a jaké jsou její další plány. Příjemné čtení!

Předchozí

Štvanická lávka zvládla zatěžovací zkoušky

Zájem o prostory v mixed-use komplexech roste

Další