STRING FURNITURE + MAGIS

|

Atelier Manuall otevírá další showroom. Svádí dohromady italskou značku MAGIS a švédský modulární STRING FURNITURE

Za Betlémském náměstím v Praze je možné vstoupit do průčelních showroomů Atelieru Manuall hned ze tří ulic (Náprstkova 12, Betlémská 9 a U Dobřenských 1). Mluvíme o showroomech v množném čísle, protože někteří zastupovaní výrobci interiérového designu nejsou prezentováni v společné instalaci, ale mají vlastní „shop in shop“, v tomto případě přesněji „showroom v showroomu“.

Foto: Filip Šlapal

Vedle značky exkluzivního outdoorového i klasického nábytku Paoly Lenti a italských stylových kuchyní Arclinea se sofistikovaným vnitřním vybavením a zpracováním, to je německý legendární výrobce nadčasového mobiliáře Walter Knoll.

A nově další dvě: italská hravá značka Magis, jejíž produkty (především sedací kusy nábytku) objevují ve společnosti multifunkčního úložného systému švédské společnosti String Furniture, a to v showroomu s velmi mladistvým nábojem.

„Nakombinovat severskou strohost systémů String® s italskou neformálností značky Magis mi přišlo jako skvělý nápad. Obě značky jsou mojí velkou srdcovou záležitostí, zvlášť s firmou rodiny Perazza mne pojí letitá spolupráce a vážím si lidských vazeb, které se za ta léta upevnily. Čím jsou oba dva výrobci oproti jiným odlišní a co je spojuje na lince Švédko-Itálie, je nekonformní přístup k designu. Jejich produkty působí odlehčeně a dynamicky, mají velký náboj, přestože se některé už stačily stát klasikou. Jejich společným mottem by mohlo být „Mladý v každém věku“. V novém showroomu Atelieru Manuall spolu String Furniture a Magis vytvářejí doplňující se dualitu nadčasové solidnosti s barevnou temperamentností. Přestože není showroom moc rozlehlý, působí vzdušně a atypickou fúzí obou světů dráždí představivost klientů i architektů. Podobu showroomu plánujeme proměňovat pravidelně a tematicky, takže doporučuji sledovat náš instagramový účet, určitě je na co se těšit.“ Radek Krčil, majitel Atelieru Manuall

m2

Produkty, které se v novém showroomu objevují

STRING FURNITURE : kombinace kuchyňské sestavy, knihovny, botníku a šatny.

MAGIS: židle Air-Armchair (design Jasper Morrison), Milà (Jamie Hayón), Pila (Ronan & Erwan Bouroullec); váza a lampička Bouquet, série světel Lost (obojí design BrogliatoTraverso), stolička Déjà-vu (design Naoto Fukasawa), zarážka na dveře Ettore (design Konstantin Grcic) aj.

MAGIS + STRING FURNITURE, Atelier Manuall, U Dobřenských 1, Praha 1 – Staré Město

Další značky, které ATELIER MANUALL zastupuje: Paola Lenti, Walter Knoll, Arcliena, Flou, Nanimarquina, Kymo, Dinesen, Living Divani, Plank, Golran, Ethimo, Tribú, Horm, Emu, Alias, Zanotta

Více na info@manuall.co a www.manuall.co.

Předchozí

Roztyly Plaza v další fázi výstavby

BUSINESS PARK VLNĚNA

Další