Toto je domov

|

Zelené Město pro zdravý a plnohodnotný život

Zelené Město Heights je víc než jen rezidenční projekt. Je ztělesněním přesvědčení developerské společnosti Daramis, že dobré bydlení se neobejde bez špičkového designu, promyšlených dispozic a bezprostřední blízkosti přírody.

Text: Redakce

Foto: Daramis

„Naše vize Zeleného Města, situovaného na pomezí Prahy 3 a Prahy 9, se zde představuje již čtvrtou etapou. Nově vybudovaná čtvrť o více než 1 000 bytových jednotkách láká rovněž výbornou dostupností do centra města,“ říká o projektu hlavní architekt společnosti Daramis Gal Karagula. Projekt nabízí 232 nových bytů o velikosti od 34 do 100 metrů čtverečních. Každý z nich nabízí velkorysé, promyšlené a praktické dispozice, vysoký uživatelský komfort a dlouhou životnost. Byty mají ten nejvyšší standard, ať už jde o podlahové vytápění, centrální rekuperaci, balkony s celoskleněným zábradlím, anebo vlastní sklep a parkovací stání v jednom ze tří podzemních podlaží. K individuálnímu výběru láká excelentní nabídka materiálů pro podlahy, obklady a dlažby i vybavení kuchyní.

„Aktuálně se soustředíme na dokončení čtvrté etapy projektu Zeleného Města Heights. Věnujeme pozornost každému detailu, ať už jde o pečlivý výběr materiálů a řešení konstrukčních aspektů, nebo uživatelsky komfortní fungování a dispozici každého bytu,“ doplňuje Gal Karagula.

Nové byty jako investice, která se vyplatí

Velký podíl jednotek v Zeleném Městě je zakoupen pro investiční účely. S příznivým vývojem v nájemním sektoru a vysoko žádaným vlídným sousedstvím je projekt preferován investory hledajícími dlouhodobý závazek. Díky vysokým standardům bytů, praktickým dispozicím a dalším funkcím, jako je vyhřívaný podlahový systém po celém projektu, se projekt stává nejen výhodnou investicí, ale i optimálním řešením pro bydlení ve městě.

S důrazem na komunitní aspekt projektu

Čtvrť Zelené Město se začala formovat před deseti lety. „S téměř dokončenou čtvrtou fází jsme velmi rádi, že budeme moci brzy přivítat nové sousedy na naše pravidelné komunitní setkání. Od lahodných brunchů, až po sportovní akce. Plánujeme toho mnoho. Blahobyt obyvatel a dobře fungující komunitu stavíme do středu všeho, co děláme,“ popisuje Gal Karagula. Svým harmonickým spojením moderní architektury s revitalizovanými parky Třešňovka a Smetanka je Zelené Město Heights ideálním útočištěm pro ty, kdo hledají klidný a zároveň aktivní životní styl.

Koneckonců na komunitní aspekt dbá Daramis u všech svých projektů. A co konkrétního plánuje pro Zelené Město? „Pokoušíme se zde o vybudování komunity na Praze 9, protože lokalita má v sobě mnoho podnětů pro sjednocování zdejších obyvatel. Ať už se jedná o milovníky sportů a aktivního životního stylu, kteří si určitě zamilují sady Třešňovka a Višňovka jako ideální místo pro ranní běh a jízdu na kole, nebo příznivce poklidných procházek v přírodě,“ uvádí Gal Karagula. Tomu všemu nahrává i skvělá občanská vybavenost okolí. Poblíž projektu leží několik supermarketů, obchodů a restaurací. Další obrovskou výhodou je dostupnost MHD, jež obyvatele za několik minut doveze do centra města.

„Vždy jsme byli pevně přesvědčeni, že v srdci všech našich projektů leží dobře fungující komunita obyvatel. Právě oni projekt doopravdy rozpohybují a vdechnou mu život,“ dodává Gal Karagula.

Inspirativní rezidenční projekty

„Základem konceptu každého našeho nového projektu je to, co chceme budoucím obyvatelům poskytnout. Daramis už má za sebou výstavby různého typu. Od luxusních projektů v Holešovicích, jako jsou Prague Marina Nova nebo Marina Island, až po projekty jako Unicity Living v Plzni, který byl od začátku spíše zaměřený na pronájem bytů studentům z tamních vysokých škol,“ říká Gal Karagula a uzavírá: „Vždy dbáme na pečlivý výběr lokality a na to, aby jak dané místo, tak i náš projekt, co nejlépe odpovídaly potřebám budoucích obyvatel. Naším hlavním cílem je stavět komfortní a pohodlné bydlení, a to nás motivuje věnovat pozornost všem detailům.“

Gal Karagula_1024px

Gal Karagula, hlavní architekt společnosti Daramis

Předchozí

Poznej svého (ne)přítele

Deset kroků na cestě k vysněnému domovu

Další