V Krkonoších roste luxusní projekt

|

V lokalitě Černý Důl se rodí luxusní projekt Royal Apartments Aurum, který se stane součástí největší wellness zóny v Krkonoších – Resortu Aurum. Vznikne zde 53 nových, kompletně zařízených apartmánů v dispozicích 1+kk a 2+kk. Ty jsou vhodné jak k vlastní rekreaci, tak k investici se stabilním výnosem.

Jejich majitelé mají plně k dispozici veškeré zázemí, včetně profesionálně vybaveného fitness, krytého bazénu a vnitřního i venkovního dětského hřiště. Zároveň s tím mohou využít komplexní služby pronájmu a správy. Výstavba této etapy začne na jaře příštího roku, noví rezidenti budou moci apartmány naplno využívat od léta roku 2023. Jejich exkluzivní prodej nyní spustila realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Luxent_Royal Apartments Aurum_vizualizace_exterier_01

Royal Apartments Aurum

Projekt Royal Apartments Aurum čítá 53 apartmánových jednotek, které jsou navrženy tak, aby je mohli pohodlně využívat až tři dospělé osoby nebo rodina se dvěma dětmi. V současné době se připravuje rekonstrukce stávajícího objektu, projekt by měl být dokončen v létě roku 2023. Developerem je česká skupina Neeco.

Jde o třetí fázi výstavby v rámci čtyřhvězdičkového Resortu Aurum s celkovou kapacitou 150 lůžek. Téměř všechny jednotky z předchozích etap jsou již rezervované – rekreační nemovitosti představují totiž v současné době velmi žádanou a nedostatkovou komoditu. To potvrzuje také ředitel realitní kanceláře Luxent –  Exclusive Properties Jiří Kučera: „Zájem o rekreační bydlení, který započal v loňském roce, trvá i letos a předpokládáme, že tato zvýšená poptávka nás jen tak neopustí. Prvotním motivem současných kupujících je využití pro vlastní potřebu. Zároveň ale narůstá počet nákupů za účelem investice, kdy lidé druhé bydlení využívají jen po část roku k rekreaci. A v mezidobí chtějí, aby nemovitost neležela ladem a raději vydělávala.“

Rekreace i stabilní výnos bez starostí

Součástí Royal Apartments Aurum je jedna z největších wellbeing zón v Krkonoších. Na nové majitele tak čeká komplexní zázemí včetně restaurace s moderní evropskou kuchyní, několika barů a také wellness a fitness, kde nechybí vnitřní bazén, sauny, vířivky, masážní a kosmetický salón či kardio a crossfit zóny. Ke sportu vybízí rovněž outdoorové multifunkční sportoviště s klubovým domem. Na své si přijdou i děti a mládež – v herně se mohou těšit na dětský bar, kulečník, herní konzole, stolní fotbal, air hockey nebo flippery. Ti nejmenší najdou zábavu na vnitřním i rozlehlém venkovním dětském hřišti. 

Samotnou organizaci pronájmů a správu nemovitosti vše zajistí profesionální servisní organizace spadající do skupiny Aurum. Apartmán tak bude vždy rentabilní a připraven na příjezd svého majitele. „Další výhodou je, že lze počítat s výnosem už v průběhu přestavby apartmánového komplexu. Jedinečnou možnost vydělávat již jeden rok před dokončením stavby umožňuje zhodnocení investovaných prostředků ve výši 7,3 % za dané období. Budoucí majitelé nemovitosti se totiž mohou zároveň stát partnery výstavby, a to díky včasné investici do projektu,“ uvádí realitní makléřka společnosti Luxent – Exclusive Properties Romana Čermáková.

Předchozí

Glamping ve městě

Novým podchodem k Bubenské 1

Další