Vitra představuje modulární systém Comma

|

Flexibilní lešení vám umožní postavit si kancelář podle svých představ

Pracovní stanice, lavička, police i telefonní budka. V to všechno se může jednoduchou konfigurací a bez použití nářadí proměnit novinka švýcarské značky Vitra. Modulární kancelářský systém Comma provází bez nadsázky firmy a jejich zaměstnance na jejich cestě do budoucnosti: lze ho snadno přizpůsobit měnícím se potřebám a je navržen tak, aby jeho životnost byla co nejdelší. Díky snadno oddělitelným materiálům a komponentům je systém Comma v souladu s hlavním principem cirkulární ekonomiky.

To, co bylo v kancelářích vnímáno jako sílící požadavek, se po covidové pandemie stalo ještě relevantnější: pracovní prostředí musí být snadno přizpůsobitelné měnící se situaci. A neznamená to jen přidat nebo odebrat pracovní místo. Znamená to možnost upravovat celé prostory a jejich funkce. Nejjednodušším řešením je otevřít pracovní prostor a strukturovat je pomocí vhodně vybraného mobiliáře.

Odpovědí značky Vitra je kancelářský systém Comma jako projev dynamického ducha nové generace podnikatelů, které již nenadchnou tradiční kancelářské prostory a hledají něco zcela jiného.

Systém Comma zrcadlí funkčnost a estetiku lešení. Je zjednodušený na základní odolné komponenty a funkce, díky čemuž uživatelé můžou opakovaně naplno využít svou kreativitu a předělat kancelářské prostředí tak, aby co nejlépe vyhovovalo jejich současným požadavkům, aniž by k tomu potřebovali další nástroje. Základní modulární konstrukce Comma je vyrobena z trubkové oceli a tvoří ji šest prvků, které lze pospojovat do nekonečného množství variant, ať už to jsou pracovní místa, policové jednotky, telefonní budky, týmové lavičky nebo prostory na workshopy. Zástěny z recyklovaného plastu slouží jako stěny policových systémů pohlcující zvuk, jako paravány poskytující soukromí nebo jako dělící příčky. K pracovní stanici se snadno a rychle přidávají stolní desky, elektrifikační moduly a další volitelné prvky.

Systémové komponenty jsou dostupné ve světlé i tmavé barevné škále a velikostní rozpětí 40 cm až 2 m umožňuje vytvořit maximálně všestranné konstrukce. Comma díky tomu představuje ideální řešení i pro ty nejčlenitější prostory.

Předchozí

Na co si dát pozor, když se rozhodnete investovat do nemovitostí

V jednoduchosti je krása

Další