Vyhlášení druhého ročníku ocenění TOP E&B

|

Redakce magazínu ESTATE & BUSINESS ve spolupráci se svým vydavatelem, mediální skupinou A11, vyhlašuje druhý ročník ocenění TOP E&B, v němž se budou opět hodnotit zajímavé a výjimečné projekty, které se na stránkách časopisu v posledním roce objevily, a také osobnost roku magazínu Estate & Business. První nominované projekty a osobnosti pak najdete již v tomto čísle, na následujících stranách. Další budou zveřejněné v dalších týdnech také na našem webu a rovněž v dalším čísle.

Text: Redakce

Foto: Michaela Szkanderová

Na jaro roku 2024 pak plánujeme vyhlášení cen TOP ESTATE & BUSINESS. Již podruhé redakce časopisu ve spolupráci s odbornou porotou vyhodnotí významné a inovativní projekty a osobnosti, o nichž se psalo v posledním roce. Mohou to být projekty zkolaudované, ale i projekty, které jsou v přípravě, případně i ty neuskutečněné.

V porotě opět zasednou nejvýznamnější osobnosti magazínu ESTATE & BUSINESS. Slavnostní vyhlášení se uskuteční 20. března 2024 v Praze. Žebříček bude připraven ve spolupráci s prémiovými a odbornými tituly mediální skupiny A11.

Přehled kategorií najdete dále v textu a ve fotogalerii si připomeneme slavnostní vyhlášení loňského ročníku, které se uskutečnilo 23. března 2023 v Clam-Gallasově paláci v Praze.

Kategorie ocenění TOP ESTATE & BUSINESS

1. Realizovaný developerský projekt s významným přínosem pro město (projekty typu výstavba školy nebo školky v rámci developerského projektu, transformace dlouhodobě neudržované lokality, revitalizace náměstí)

2. Realizaci s největší kulturní přidanou hodnotou

(projekty jako úprava kulturní památky, rekonstrukce divadla, stavba s významným společenským dosahem)

3. Realizaci udržitelné a inovativní architektury

(zdravé bydlení, ekologické bydlení, využití obnovitelných zdrojů, začlenění inovativních technologií do projektu)

4. Projekt s nejvyšším přínosem pro rezidenta

(dostupnost dopravy, kvalita občanské vybavenosti, společné prostory)

5. Výjimečná architektura developerského projektu

(nejzajímavější developerský projekt s ohledem na architekturu)

6. Architektonický počin roku

(aktivita související s propagací architektury, vzdělávací činnost související s architekturou)

7. Nikdy nerealizovaný architektonický návrh projektu

8. Osobnost roku magazínu Estate & Business

Více o nominovaných projektech na ocenění se dočtete v aktuálním vydání magazínu E&B, který si můžete předplatit zde: E&B – Předplatné A 11 (mojecasopisy.cz)

Předchozí

Coworkingové centrum BASE kupuje Scott.Weber

Technologie jako lék na stárnoucí nabídku kanceláří

Další