« Zpět
 

Jdeme za hranice běžné výstavby

Společnost Atlantis Development jde ve své vizi dále za hranice běžné výstavby. Její předseda představenstva Aram Novel Marutian říká, že chce tvořit budoucnost, v níž je development chápán v širším kontextu. Jeho projekty v sobě spojují umění, udržitelnost a komunitního ducha. Dodává, že posláním jeho developerské společnosti je pracovat s krajinou tak, aby vzniklo jedinečné místo k bydlení, ale zároveň živá a udržitelně fungující komunita.

 

Dominantní rozvlněná věž s „vertikální zahradou“

 

Nový stavební zákon povolovací procesy příliš nezrychlí

 

Mám rád detail

 

Vnitřní klid MiDO Harfa

 

Inovativní řešení na míru

 

Inzerce.

 

E&B nejen o odvážných developerech a sebevědomém českém designu

Právě vychází květnové číslo prestižního časopisu E&B, magazínu pro Estate a Business. Podíváme se v něm na nové trendy v rezidenčním developmentu, kde společnost Atlantis Development překračuje hranice běžné výstavby a spojuje umění, udržitelnost a komunitního ducha. Také se dočkáme inspirace od Penta Real Estate. Její projekty, které mají duši a přinášejí konkrétní výsledky. Zajímavým tématem bude i architektonický návrh od Evy Jiřičné pro Centrum Nového Žižkova, který slibuje být jedinečným přírůstkem do pražského panoramatu. A odborný pohled na investice do nemovitostí nám přinese Dominika Veselá z advokátní kanceláře Eversheds Sutherland. Setkáme se také s osobnostmi, jako je architekt Břetislav Lukeš ...

 

MÍSTA S DUŠÍ

Takové projekty vznikají pod taktovkou společnosti Penta Real Estate – ať už jde o rezidence na Praze 6, čtvrť Nová Waltrovka, areál Nuselského pivovaru nebo třeba oceňovanou Masaryčku. Nejen o nich, ale především o těch budoucích, k nimž patří okolí pražské Florence nebo diskutované zastavění kolejiště Hlavního nádraží, jsem si povídala s Davidem Musilem, zástupcem generálního ředitele Penta Real Estate.

 

Český design už je dospělý a sebevědomý!

 

Inovace a příležitosti v realitách

 

Inzerce.

 

SVOBODA TVOŘIT

 

A je pokřtěno!

 

UMĚNÍ LÉČIT

 
 

A 11 s.r.o., IČ 27120805.

Redakce:
Dominika Smoláková, dominika.smolakova@a11.cz
Jana Chuchvalcová, jana.chuchvalcova@a11.cz
E&B Partner/Inzerce:
Michaela Výtisková, michaela.vytiskova@a11.cz

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>