AXOR vs. Barber Osgerby

|

Dokonalost doplňků AXOR One a Universal Circular

Redukované a elementární tvary úspěšné kolekce AXOR One nově definují známé archetypy a přináší do koupelny nadčasový design. Nová, matně bílá barva tento účinek podtrhuje, odráží jeden z nejvýznamnějších barevných trendů v designu a interiérové architektuře a rozšiřuje paletu individuálních povrchových úprav u AXOR One. Ať jako příspěvek k minimalistickému koupelnovému designu, nebo jako architektonický highlight – AXOR One v matně bílé barvě, i doplněný o barevně ladící doplňky AXOR Universal Circular, se dokáže podle prostředí plynule začlenit, nebo naopak vyčlenit.

Kolekce AXOR One od studia Barber Osgerby se snaží zachytit podstatu jednoduchosti a nově interpretuje archetypální tvary pomocí radikální inovace. Vyznačuje se štíhlými siluetami, plochými povrchy, měkkými hranami a vyváženými proporcemi; spojení s matně bílou barvou tak bylo pro AXOR dalším logickým krokem, jak dosáhnout minimalistického a funkčního designu. Sprchy, baterie a termostaty z kolekce AXOR One se dají optimálně sladit s doplňky AXOR Universal Circular. Celá koupelna se tak dá vybavit jednotným designem a barvou.

Značka AXOR vyvíjí a vyrábí ikonické objekty pro luxusní koupeny a kuchyně. Ve spolupráci se světově proslulými designéry – mimo jiné Philippem Starckem, Antoniem Citterio, Jean-Marie Massaudem a Barber Osgerby – vznikají produkty AXOR v rozmanitých stylech. Všechny baterie, sprchy a doplňky AXOR splňují nejvyšší kvalitativní standardy.

AXOR svou kvalifikací dalece přesahující jeho vlastní produkty inspiruje a probouzí představivost architektů, interiérových designérů i milovníků designu. Ti spolu se značkou AXOR vytváří prostory odrážející jedinečnou osobnost uživatelů. Jako progresivní značka skupiny Hansgrohe se AXOR věnuje vývoji nezaměnitelných produktů a jejich vysoce kvalitní výrobě.

Více informací o značce Axor najdete i na:

www.facebook.com/axor.design

www.instagram.com/axordesign

www.linkedin.com/showcase/axor-design

www.pinterest.de/axor/

www.youtube.com/channel/axor

Předchozí

Penta dokončila nákup pozemků okolo Florence

Urban Land Institut vstupuje do České republiky

Další