FOR VITAL. Doplňky, které dodávají tělu zdraví

|

Foto: FOR VITAL

Doplňky stravy jsou v dnešní době nezbytností – dodávají tělu látky, které mu chybí z mnoha důvodů. Jejich pravidelné užívání má tu výhodu, že udržuje lidský organismus ve velmi dobrém stavu. Vitamíny a minerály pracují na tom, aby tělo fungovalo jak má a aby řídilo základní procesy v těle. Každá živina získaná z doplňků stravy může pomoci komplexnímu zdraví.

Za svých 25 let práce módního stylisty Filip Vaněk spolupracoval s mnohými známými osobnostmi, či soukromými klienty, jednoduše lidmi kteří potřebují zkrátka dobře vypadat ať už jsou důvody jakékoliv. Za ta léta pochopil, že módní styl není pouze oblečení, ale celková péče o tělo, a to jak zvenku, tak zevnitř.  Během svého života vyzkoušel sám na sobě mnoho různých přístupů ke zlepšení svého vzhledu a proto se rozhodl je dál sdílet s co nejširším publikem.

„Měl jsem zcela jasnou představu co bych chtěl v rámci řady doplňků stravy, která je určená speciálně pro muže, nabídnout“, říká Filip. „Doplňky stravy FOR VITAL jsou navrženy s ohledem na tyto potřeby tak, aby podpořily zdraví, energii, celkovou vitalitu a mladistvý vzhled mužů, a to bez ohledu na věk. Cílem těchto doplňků je pomoci mužům a nejen jim udržovat jejich tělo a mysl v harmonii, aby vypadalo skvěle co nejdéle, a tím si udržovat vitalitu a mladistvý vzhled,“ dodal.

Vanek Prasky36209
Foto: FOR VITAL

V jeho prémiové řadě lze nalézt široký výběr doplňků stravy vyrobených z kvalitních a přírodních ingrediencí. Tyto produkty vznikly v kooperaci se špičkovým biochemickým odborníkem na výživové doplňky, který se této oblasti věnuje více než 20 let. „Společně jsme doplňky dlouho vyvíjeli a testovali, abychom zajistili jejich vysokou účinnost a bezpečnost. Vytvoření značky FOR VITAL bylo pro mě velkou výzvou, ale zároveň i uspokojením, protože vím, že svými produkty mohu pomoci mužům k lepší vitalitě a zdravému sebevědomí,“ přiblížil Vaněk.

Doplňky stravy se vyvíjí a vyrábí v České republice. „Vzdali jsme se také přebytečných obalových materiálů co nejvíce to šlo. Snažíme se, aby ForVital byl prospěšný a nezatěžoval více naši planetu, než je to nutné,“ zdůraznil.

Pro zlepšení elasticity kůže a redukci vrásek, zlepšení kvality vlasů, zdravé klouby a posílení imunity je tu COLLAGEN.

HUNGER BLOCK spolehlivě potlačuje chuť k jídlu a snižuje pocit hladu a ideálně se užívá s BE SLIM, který stimuluje metabolismus a podporuje spalování tuků.

SLEEP WELL je čistě přírodní doplněk stravy pro klidný a nerušený spánek.

POTENCY je zase určen pro zlepšení kvality sexuálního života.

HAIR&BEARD byl vyvinut speciálně pro  muže, které trápí vypadávání a zeslábnutí vlasů a vousů.

Každodenní stres trápí ve větší či menší míře každého a proto v ucelené řadě nechybí STRESS FREE, který je určený pro zlepšení psychické pohody mužů v každém věku.

Vanek Prasky36286
Foto: FOR VITAL

Na podzim 2023 se Vaněk rozhodl k stálým přípravkům doplnit tři novinky, které jsou již vyvinuty pro ženy i muže bez rozdílu a jejich účinky jsou dlouhodobě testovány. Jedná se o přípravek na podporu imunity IMMUNITY, přípravek na pročištění organismu DETOX a to nejlepší nakonec přípravek NMN na který jsme se velice těšili. 

1
Foto: FOR VITAL

Nicotinamide mononukleotide je nukleotid, jež dokáže potlačit nárůst hmotnosti související s věkem, zvýšit energetický metabolismus a fyzickou aktivitu, zlepšuje citlivost na inzulín, zlepšuje funkci očí, zlepšuje mitochondriální metabolismus a zabraňuje změnám v genové expresi související s věkem.

ForVital nezahálí a pracuje na dalších doplňcích stravy, které budou určeny i nadále pro zlepšení kvality života a celkového zdraví můžu i žen.

Doplňky stravy ForVital lze koupit v online obchodě forvital.cz.

Předchozí

Výdaje na digitalizaci stavebního řízení by měly činit 650 milionů korun

Mariánské Lázně nabízejí dvě lokality pro nové bydlení, město hledá partnera

Další