Největší novinky z audio světa

|

VOIX si dává za cíl svést všechny vaše smysly. Na ploše téměř 600 metrů čtverečních v showroomu v centru Prahy shromažďuje ty nejvýznamnější světové značky, nejluxusnější audio, nejlepší video vybavení. S „nej“ ve VOIX zkrátka nešetří.

Cabasse The Pearl Akoya

https://www.voix.cz/wifi-reproduktory/cabasse-the-pearl-akoya/

Pearl Akoya je luxusní bezdrátová repro soustava určená nejnáročnějším uživatelům. Kombinuje vynikající design, materiály nejvyšší kvality a výborný zvuk.

Devialet Phantom II 95dB

https://www.voix.cz/bezdratove-reproduktory/devialet-phantom-ii-95db/

Kompaktní bezdrátový reproduktor s nadčasovým designem z dílny francouzského producenta high-end techniky.

Bang & Olufsen Beosound Level

https://www.voix.cz/bezdratove-reproduktory/bang-olufsen-beosound-level/

Bang & Olufsen představuje svůj nový Beosound Level, přenosný bezdrátový stereo domácí reproduktor. Nabízí impozantní zvuk, bezkonkurenční řemeslné zpracování, ale také modulární design, který zvyšuje jeho životnost.

Lemus HOME Classic 1500

https://www.voix.cz/audio-nabytek/lemus-home-classic-1500/

Designový nábytek z dílny dánského výrobce disponuje stereo aktivním systémem s výbornou konektivitou. Lemus HOME Classic nabízí řešení vkusného ozvučení, které „není“ vidět.

KEF LS50 Wireless II

https://www.voix.cz/wifi-reproduktory/kef-ls50-wireless-ii/

LS50 Wireless II je mnohem více než vysoce výkonný reproduktor; je to perfektní all-in-one systém streamující z každého zdroje díky bezdrátové kompatibilitě s Apple Airplay 2, Chromecast a dalšími, plus kabelové připojení k televizi, herní konzoli či gramofonu. Skvělý zvuk, žádné připojené kabely.

Předchozí

Příběh Boucheron

Vila Zapova: Exkluzivní bydlení na Hřebenkách

Další