Praha má nejkrásnější prodejnu na světě

|

Atelier Potten & Pannen. Foto: Vojtěch Veškrna

Česká společnost s prémiovým kuchyňským vybavením Potten & Pannen – Staněk získala nejprestižnější cenu ve světové soutěži Global Innovation Awards (GIA) za svou prodejnu Atelier Potten & Pannen – Staněk. Toto vítězství je o to hodnotnější, neboť v ostré konkurenci těch nejlepších prodejen uspěla již podruhé.

„Je to úžasné ocenění, které patří každému, kdo se na tomto projektu podílel. Flagship store Atelier v hotelu Andaz je naše zatím největší a nejluxusnější prodejna s exkluzivními značkami a výběrem českého i zahraničního designu nejen do kuchyně. Zrcadlí v sobě potřeby zákazníků, odborné znalosti v oblasti prémiových domácích potřeb a nejnovější trendy v rámci maloobchodu a kulinářství,“ raduje se spolumajitel Pavel Staněk, který si cenu osobně převzal v americkém Chicagu.

Pavel Stanek Gia Min
Pavel Staněk, spolumajitel Atelier Potten & Pannen

Být zařazen do této globální soutěže, která je právem nazývána retailový Oscar, přitom není vůbec snadné a seznam kritérií, který vybrané prodejny musí splňovat, je opravdu dlouhý. Hodnotí se například poslání firmy, vize a strategie, design, uspořádání či zákaznický servis.

Vojtěch Veškrna Atelier Potten & Pannen – Staněk (2)
Atelier Potten & Pannen. Foto: Vojtěch Veškrna

Cenu GIA si česká firma působící na trhu již tři dekády neodnesla poprvé. V roce 2017 ji obdržela za svou prodejnu ve Vodičkově ulici. Zde porotci ocenili mimo jiné propojení prodejního místa se školou vaření Gourmet Academy.

Vojtěch Veškrna Atelier Potten & Pannen – Staněk (3) Min
Atelier Potten & Pannen. Foto: Vojtěch Veškrna

„Letos jsme tedy ocenění opravdu nečekali, protože se v historii ještě nestalo, že by firma vyhrála hlavní cenu dvakrát,“ dodal Staněk.

Předchozí

Ivančice nabízejí pozemky pro průmyslovou zónu, zájemci mají čas do konce týdne

Nejméně dostupné bydlení v Evropě je v Praze, ukazuje analýza

Další