VILA DŮM NA VINICI

|

Místo, kde se plní přání dětí i dospělých

Okouzlující projekt Vila dům Na Vinici se nachází v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. V minulosti vinice a sady, dnes se jedná o oblíbený městský park, zdobený řadou pozoruhodných dřevin. Malebné stezky vedou do navazujícího parku Grébovka s luxusním výhledem na pražské panorama. Součástí areálu je také venkovní posilovna nebo hřiště na petanque.

TOP EB
8K_obyvak

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole. Skvělá občanská vybavenost a dopravní dostupnost v kombinaci s romantickou krajinou městských parků, původních vinic a sadů představuje ideální prostředí pro život.

010_2022-10-Na-Vinici_Full

Ve čtyřech patrech domu najdete 27 jednotek o dispozicích 1 + kk až 3 + kk. Velkolepě pojaté jednotky jsou jako stvořené pro rodinný život, dýchají mladistvým elánem s esencí lehkosti. Skýtají soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírají i svěžesti přírody. Hru světla v interiérech provázejí harmonické tóny pohody. Všechny jednotky jsou zařízené ve standardu Fit out. Nadčasový design ideálně dokresluje perfektní praktické pojetí, aby společně vytvořily dokonalý domov. Nechybí ani garážové stání situované v suterénu domu. Tam jsou obyvatelům k dispozici i sklepní úložné prostory.

O architektonické návrhy se postaral Ing. Arch. Jan Duchoň ze studia Ofstone. Funkční technologie se pro pohodlí a komfort obyvatel snoubí s přírodními materiály. Čisté linie a barvy vkusně oživují motivy zeleně. Architektonické řešení respektuje tradiční hodnoty bydlení. Důmyslně využívá okolní křivky, prostřednictvím balkonů, teras a neskromných oken zrcadlí energii zdejší krajiny. Moderní novostavba s osobitým stylem PSN představuje místo, kde se plní přání dětí i dospělých.

Projekt Vila dům Na Vinici prošel nedávnou kolaudací.

logo-na-vinici-2
PSN_logo_color-ai

Kontakt:

Na Vinici

PSN s.r.o., Seifertova 823/9, 130 00 Praha 3

725 753 753

prodej@psn.cz

Předchozí

ŠTVANICKÁ LÁVKA

NÁDRŽ NA LETNÉ

Další