Slavnostní křest E&B, tentokrát v showroomu Decoland a Dorelan

|

Vydavatelství A11 slavilo s redakcí časopisu Estate &Business a partnery uvedení dalšího vydání úspěšného prémiového titulu. První letošní číslo časopisu E&B, magazínu pro Estate & Business, bylo slavnostně pokřtěno 16. února 2023 za účasti významných hostů a partnerů v showroomech Decoland a Dorelan v pražském Karlíně.

Text: Redakce

Foto: Daniel Hromada

Křtu se ujali mimo jiné publisher E&B Michaela Výtisková, jedna z nejvýraznějších současných českých produktových designérek Lucie Koldová, zakladatel a CEO ryze české společnosti PASSERINVEST GROUP Radim Passer, spolumajitel a jednatel Decolandu, Dorelanu a BoConceptu Miloslav Kolařík, jeho společník Leoš Srpek, oceňovaný architekt Jan Aulík, zakladatel a jednatel architektonické kanceláře Aulík Fišer architekti, architekt Tomáš Veselý, který působí již tři roky jako zástupce ředitele Magistrátu hlavního města Prahy pro sekci rozhodování o území, Roman Jansta, marketingový manažer společnosti M2C a její divize INNOVIS, která je hlavním partnerem našeho ocenění TOP E&B, šéfredaktorka časopisu Jana Chuchvalcová, marketingový ředitel vydavatelství A 11 Jan Kulich a mnoho dalších.

Za účasti téměř stovky hostů se řešila nejen současnost a budoucnost developmentu, designu a architektury, ale mimo jiné i téma ESG. Hlavním tématem aktuálního únorového čísla prestižního časopisu E&B je totiž odvaha, vášeň a sny. Je totiž obdivuhodné, s jakou vášní a odvahou se architekti, developeři či designéři pouštějí do nových, mimořádných projektů, i když vědí, že se mnohé z nich nikdy neuskuteční. Udivuje, s jakou samozřejmostí do nich zahrnují také ohleduplnost k okolnímu prostředí udržitelnost.

Videoreportáž ze slavnostního křestu

A důležitým tématem diskusí byly rovněž nominace na ocenění TOP E&B. Také únorové vydání pokračuje v hledání zajímavých a mimořádných projektů, jež se na stránkách časopisu dosud objevily a které budou možná oceněny titulem TOP E&B. Vítězné projekty budou představeny na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 23. března 2023 v Praze v Clam-Gallasově paláci a jehož výsledky přinese jak náš web, tak i příští, dubnové číslo. Aktuálně nominované projekty najdete na našem webu v rubrice NOMINACE TOP E&B.

O naprosto úžasný catering se postarala společnost Honza Řepa Catering!

Předchozí

Sport, technologie a umění

Nový systém sjednocuje a kultivuje vchod do domu

Další